21.04.20 r. Temat: Powtórzenie wiadomości cz. 1 – „Kryzys, reformy i upadek Rzeczypospolitej szlacheckiej”.

Zaloguj się na stronie epodreczniki.pl otrzymanym od wychowawcy loginem i hasłem. Wykonaj udostępnioną dla Ciebie lekcję " Kryzys, reformy i upadek Rzeczypospolitej szlacheckiej (lekcja powtórzeniowa)" krok po kroku. Wyniki twojej pracy z ćwiczeń będą dla mnie widoczne do 23.04.20 r. (do godz. 15) i oceniane zgodnie z uzyskanym wynikiem procentowym.

Po upływie wskazanego terminu materiał zostanie usunięty i nie będzie można do niego wrócić.

Za tydzień z rozdziału V pt. „Upadek Rzeczypospolitej” napiszesz pracę klasową. Do tego czasu powtarzaj materiał z podręcznika od str. 151 do str.179.

Data dodania: 2020-04-20 16:36:27