Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Dyskoteka Walentynowo-karnawałowa

W piątek 22 lutego, Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców zorganizował dyskotekę karnawałowo-walentynkową. Oprócz tańców przy muzyce przygotowanej przez Igora Nowickiego, któremu pomagał Jakub Banaś, były też konkursy. Jury w składzie p. Joanna Nowika- wicedyrektor, p. Aleksandra Ptak – przewodnicząca Rady Rodziców oraz Wiktoria Czerniawska i Dawid Stasiak z Samorządu Uczniowskiego oceniało karnawałowe kreacje uczniów. W tym roku panowała moda na owady i zwierzęta. Drugi konkurs – Randka w ciemno – to tańce przypadkowo wylosowanych par. Tu najlepszymi parami tanecznymi byli: Karolina Mazan i Jakub Skwara, Natalia Chełminiak i Karol Piasecki, Paulina Marach i Filip Banach.

 

Trzeci konkurs – Podaj serce – polegał na przekazywaniu sobie serca-poduszki w rytm muzyki. Kto trzymał serce, gdy muzyka ucichła, odpadał z gry. Tę konkurencję wygrała Edyta Cyrulewska.

 

Nagrodami we wszystkich konkursach były słodycze i koszulki ufundowane przez Radę Rodziców.

 

Aby zabawa była udana nie mogło zabraknąć zimnych napojów i słodyczy. Dodatkową atrakcją były popcorn i wata cukrowa. To wszystko również zapewniła Rada Rodziców. Uczestnicy zabawy wychodzili ze szkoły zadowoleni.

 

Dziękujemy wszystkich za udział we wspólnej zabawie, a organizatorom za jej przygotowanie.

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button