Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Gimnazjum

2018 / 2019  

Klaudia Marszałek

3B

Tytuł Finalisty Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego
Tytuł Finalisty Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego
Tytuł Finalisty Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego 

 

Wiktoria Czerniawska

3A

Tytuł Finalisty Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego

Mateusz Lepak

3B

bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko - Planeta 

Wiktoria Czerniawska

Karolina Mikuś

3A

3A

Miejsce 2 w etapie Wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego w kategorii Gimnazjów

 

Paweł Beker

3B

3 miejsce w kategorii TM w Ogólnopolskich Marszach na Orientację „Stary Remol” zaliczanych do Pucharu Polski Młodzieży w Marszach na Orientację

 
Klaudia Marszałek 3B 1 miejsce w wojewódzkim konkursie biologicznym w ramach V Dnia Mózgu w Szczecinie  

Paweł  Beker

3B

4 miejsce w Charytatywnym Biegu na Orientację po Netto Arena w kategorii dzieci - chłopcy

 

Paweł  Beker

3B

3 miejsce w kategorii TM w I rundzie 14 Pucharu Starego Remola

 
SK LOP   1 miejsce w konkursie na Najaktywniejsze Koło w województwie zachodniopomorskim w kategorii „zespoły szkół” w roku szkolnym 2017-2018  

Wiktoria Czerniawska

Karolina Mikuś

Jakub Kupski

3A

3A

3B

1 miejsce w klasyfikacji drużynowej w kategorii Gimnazjum podczas Wojewódzkiego Konkursu Pierwszej Pomocy i Ruchu Drogowego

 

Wiktoria Czerniawska

3A

1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej w kategorii Gimnazjum podczas Wojewódzkiego Konkursu Pierwszej Pomocy i Ruchu Drogowego

 

Karolina Mikuś

3A

2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej w kategorii Gimnazjum podczas Wojewódzkiego Konkursu Pierwszej Pomocy i Ruchu Drogowego

 

Jakub Kupski

3B

3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej w kategorii Gimnazjum podczas Wojewódzkiego Konkursu Pierwszej Pomocy i Ruchu Drogowego

 

Jakub  Kupski

3B

3 miejsce w klasyfikacji 13 Pucharu Starego Remola 2018 w kategorii TM

 

Karolina  Mikuś

3A

3 miejsce w klasyfikacji 13 Pucharu Starego Remola 2018 w kategorii TM

 

Wiktoria  Czerniawska

3A

6 miejsce w klasyfikacji 13 Pucharu Starego Remola 2018 w kategorii TM

 

Karolina Mikuś

3A

2 miejsce w kategorii TM w VIII rundzie 13 Pucharu Starego Remola

 

Karolina Mikuś

 3A

9 miejsce w Pucharze Polski Młodzieży w Marszach na Orientację 2018 w kategorii TM

 

Paweł Beker

3B

10 miejsce w Pucharze Polski Młodzieży w Marszach na Orientację 2018 w kategorii TM

 

Jakub Kupski

3B

18 miejsce w Pucharze Polski Młodzieży w Marszach na Orientację 2018 w kategorii TM

 

Jakub Kupski

3B

1 miejsce w kategorii TM w VII rundzie 13 Pucharu Starego Remola

 

Jakub Ciesiołkiewicz

Jakub Kupski

3B

2 miejsce w kategorii TM w VI rundzie 13 Pucharu Starego Remola

 

Karolina Mikuś

Wiktoria Czerniawska

3A

3 miejsce w kategorii TM w VI rundzie 13 Pucharu Starego Remola

 

Wiktoria Czerniawska

Paulina Dobrowolska

3A

1 miejsce w kategorii TM w XIV Jesiennej Imprezie na Orientację w Gryfinie

 

Karolina Mikuś

Jakub Kupski

3A

3B

3 miejsce w kategorii Gimnazjum w Drużynowych  Mistrzostwach Pomorza Zachodniego w Marszach na Orientację i Topografii

 

Karolina Mikuś

Jakub Kupski

3A

3B

2 miejsce w kategorii TM w ostatniej rundzie Pucharu Polski Młodzieży w Marszach na Orientację w ramach Drużynowych  Mistrzostw Pomorza Zachodniego w Marszach na Orientację i Topografii

 

Paweł Beker

3B

3 miejsce w kategorii TM w ostatniej rundzie Pucharu Polski Młodzieży w Marszach na Orientację w ramach Drużynowych  Mistrzostw Pomorza Zachodniego w Marszach na Orientację i Topografii

 

Martyna Dziwir

3A

3 miejsce w wojewódzkim konkursie LOP "Domki dla owadów"

 

Jakub Kupski

3B

1 miejsce w kategorii TM w IV rundzie 13 Pucharu Starego Remola

 

Karolina Mikuś

Jakub Kupski

3A

3B

2 miejsce w kategorii TM w IV rundzie 13 Pucharu Starego Remola  
2017 / 2018  

Mateusz Świątek

3B

2 miejsce w kategorii TM w V Rundzie 12 Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację

 

Jakub Kupski

Jakub Ciesiołkiewicz

2B

3 miejsce w kategorii TM w V Rundzie 12 Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację

 

Jakub Kupski

Jakub Ciesiołkiewicz

2B

1 miejsce w kategorii TM w VI Rundzie 12 Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację

 

Mateusz Świątek

Karolina Mikuś

3B

2A

3 miejsce w kategorii TM w VI Rundzie 12 Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację

 

Adam Mańczuk

2A

2 miejsce w kategorii TM w VII Rundzie 12 Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację

 

Karolina Mikuś

Gabriela Kaniewska

2A

3 miejsce w kategorii TM w VII Rundzie 12 Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację

 

Jakub Kupski

Jakub Ciesiołkiewicz

2B

1 miejsce w kategorii TM w VIII Rundzie 12 Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację

 

Mateusz Świątek

Karolina Mikuś

3B

2A

1 miejsce w kategorii TM w VIII Rundzie 12 Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację

 

Jakub Kupski

2B

Miejsce 3 w klasyfikacji generalnej 12 cyklu Pucharu Starego Remola 2017

 

Jakub Ciesiołkiewicz

2B

Miejsce 3 w klasyfikacji generalnej 12 cyklu Pucharu Starego Remola 2017

 

Mateusz Świątek

3B

Miejsce 5 w klasyfikacji generalnej 12 cyklu Pucharu Starego Remola 2017

 

Karolina Mikuś

2A

Miejsce 6 w klasyfikacji generalnej 12 cyklu Pucharu Starego Remola 2017

 

Wiktoria Czerniawska

Paulina Dobrowolska

Jakub Ciesiołkiewicz

Jakub Kupski

2A

2A

2B

2B

3 miejsce w kategorii TP w VII Bydgoskim Marszu na Orientację „Po 18 Południku”

 

Wiktoria Czerniawska

Łukasz Leszczyński

Adam Korniejczuk

2A

3A

3B

3 miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego

 

Mateusz Świątek

3B

2 miejsce w kategorii AM podczas imprezy „Poznaj Stargard – Biegaj z Mapą”

 

Mateusz Świątek

Karolina Mikuś

3B

2A

2 miejsce w kategorii TM w II Rundzie 13 Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację

 

Wiktoria Czerniawska

Karolina Mikuś

 

2A

1 miejsce w kategorii TM w Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Gryfinie

 

Jakub Ciesiołkiewicz

Jakub Kupski

2B

2 miejsce w kategorii TM w Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Gryfinie

 

Karolina Mikuś

Paweł Beker

2A

2B

2 miejsce w kategorii TD/TM w Zawodach na Orientację „Grassor” wliczanych do Pucharu Polski Młodzieży w Imprezach na Orientację

 

Adam Mańczuk

Wiktoria Czerniawska

2A

3 miejsce w Polsce w Europejskim  Quizie Finansowym

 

Julia Marszałek

Mateusz Lepak

2B

3 miejsce w województwie zachodniopomorskim w Europejskim  Quizie Finansowym

 
Adam Korniejczuk

3B

5 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Na tropie XX wieku” w II LO w Szczecinie

 
Łukasz Leszczyński 3A 8 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Na tropie XX wieku” w II LO w Szczecinie  
Agata Magdziak 3A 1 miejsce w III ogólnopolskim Konkursie Plastyczno - Technicznym "Eko - Zabawka"  
Karolina Mikuś 2A Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko - Planeta 2018  
Łukasz Leszczyński 3A Tytuł Laureata Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego
Tytuł Finalisty Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego
Tytuł Finalisty Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego
 
Adam Korniejczuk 3B Tytuł Laureata Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego
Tytuł Laureata Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego
Tytuł Finalisty Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego
 
Wiktoria Czerniawska 2A Tytuł Finalisty Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego  
Piotr Zieliński 3B Tytuł Finalisty Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego  
Emilia Mikuś 3A 1 miejsce w wojewódzkim konkursie biologicznym w ramach IV Dnia Mózgu w Szczecinie  
Emilia Mikuś 
Łukasz Leszczyński
Adam Korniejczuk
3A
3A
3B
1 miejsce  w powiatowym konkursie geograficznym wiedzy o Norwegii "Norwegia bez tajemnic"  
Emilia Mikuś 3A 2 miejsce w etapie wojewódzkim i udział w etapie ogólnopolskim Konkursu „Mój Las” (edycja XXXI)  
Adam Korniejczuk
Kacper Raczyński
3B 1 miejsce w III edycji Powiatowego Turnieju Chłopskiej Szkoły Biznesu w Osinie  
Dawid Napieraj
Dawid Szymczak
3A 3 miejsce w III edycji Powiatowego Turnieju Chłopskiej Szkoły Biznesu w Osinie  
SK LOP   1 miejsce w konkursie na Najaktywniejsze Koło w województwie w kategorii „zespoły szkół” w roku szkolnym 2016-2017  
Krzysztof  Rybak 2A 1 miejsce w kategorii TM w XIII Jesiennej Imprezie na Orientację w Gryfinie  
2016 / 2017  
Dominika Mikuś 3A 1 miejsce w wojewódzkim konkursie LOP „Prezent dla Przyrody”  
Weronika Dzióba 3B Nagroda Koła nr 19 Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w konkursie plastycznym "Cztery łapy, czyli literackie spotkania ze zwierzętami"  
Emil Połomski 1B 3 miejsce w konkursie plastycznym "Cztery łapy, czyli literackie spotkania ze zwierzętami"   
Łukasz Leszczyński 2A Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Galileo 2017" z Geografii  
Wiktoria Czerniawska
Paulina Dobrowolska
1A
1B
1 miejsce w XII Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury w kategorii TM  
Mańczuk Adam 1A Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”  
Paweł Beker
Jakub Smolarek
1B
1A
5 miejsce w VII Ogólnopolskich Marszach na Orientację  „Stary Remol” będących 4 Runda Pucharu Polski w Marszach na Orientację  
Jakub Kupski
Jakub Ciesiołkiewicz
1A
1B
6 miejsce w VII Ogólnopolskich Marszach na Orientację  „Stary Remol” będących 4 Runda Pucharu Polski w Marszach na Orientację  
Jakub  Kupski 1A 3 miejsce w kategorii TP w 11 edycji  Pucharu Starego Remola 2016 w Marszach na Orientację  
Maksymilian Szkoda 1B 3 miejsce w kategorii klas pierwszych gimnazjum w konkursie „Maths in English”  
Adam Korniejczuk 2B 2 miejsce w kategorii klas drugich gimnazjum w konkursie „Maths in English”  
Adam Mańczuk
Maksymilian Szkoda
Adam Korniejczuk
1A
1B
2B
3 miejsce w klasyfikacji grupowej międzyszkolnego konkursu matematycznego „Maths in English”  
Chór szkolny   1 miejsce w XVIII Szczecińskim Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej  
Chór szkolny   2 miejsce w XXII Zachodniopomorskim Konkursie Kolęd i Pastorałek (będącym eliminacjami do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie)  
Jan Borowski 3A Tytuł Laureata Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego  
Jan Borowski 3A Tytuł Laureata Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego  
Zofia Wardacka 3A Tytuł Finalisty Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego  
Filip Rusek 3A Tytuł Finalisty Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego  
Adam Korniejczuk 2B Tytuł Finalisty Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego  
Wiktoria Pawlak 3A Tytuł Finalisty Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego  
Jan Borowski 3A Tytuł Finalisty Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego  
Łukasz Leszczyński 2A Tytuł Finalisty Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego  
Adam Korniejczuk 2A Tytuł Finalisty Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego  
Adam Korniejczuk
Jan Borowski
2A
3A
Tytuł Finalisty Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego  
Jakub Smolarek
Paweł Beker
1A
1B
3 miejsce w VI rundzie  Pucharu Starego Remola  w Marszach na Orientację  
Szkolne Koło LOP   1 miejsce w województwie zachodniopomorskim dla najaktywniejszego Szkolnego Koła LOP w kategorii "Zespoły Szkół" - edycja XXVI  
Piotr Zieliński
Mateusz Świątek
2B 1 Miejsce w 42 Parkowej Imprezie na Orientację "LATO"  
Jakub Kupski
Jakub Smolarek
1A 2 Miejsce w XXVII Rekreacyjnej Imprezie na Orientację „Gold Tower”  
Jakub Ciesiołkiewicz 1B 3 Miejsce w XXVII Rekreacyjnej Imprezie na Orientację „Gold Tower”  
2015 / 2016  
Patryk Mleczko 3B 3 miejsce indywidualnie w VII Międzygimnazjalnym Konkursie OMNIBUS’2016 (matematyka, fizyka, chemia, geografia i biologia)  
Klaudia Wróbel
Artur Nalepko
Patryk Mleczko
3A
3B
3B
1 miejsce zespołowo w VII Międzygimnazjalnym Konkursie OMNIBUS’2016 (matematyka, fizyka, chemia, geografia i biologia)  
Adam Korniejczuk 1B 1 miejsce i tytuł Matfina 2016 w XIV edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Matematyczno-Fizyczno-Informatycznej w kategorii klas pierwszych  
Jan Borowski 2A 2 miejsce w XIV edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Matematyczno-Fizyczno-Informatycznej w kategorii klas drugich  
Adam Korniejczuk
Jan Borowski
Patryk Mleczko
1B
2A
3B
2 miejsce zespołowo w XIV edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Matematyczno-Fizyczno-Informatycznej MATFIN 2016  
Artur Nalepko 3B 2 miejsce indywidualnie w XVI Międzygimnazjalnym Konkursie „Fizyka wokół nas”  
Patryk Mleczko 3B 3 miejsce indywidualnie w XVI Międzygimnazjalnym Konkursie „Fizyka wokół nas”  
Artur Nalepko
Patryk Mleczko
3B 2 miejsce zespołowo w XVI Międzygimnazjalnym Konkursie „Fizyka wokół nas” w Starej Dąbrowie  
Julia Laskowska
Paweł Połomski
Kacper Śpiewakowski
3B
2B
2B
4 miejsce drużynowo  w  eliminacjach  Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Nowogardzie  
Patryk Mleczko 3B Laureat Konkursu Przyrodniczego (w aspekcie geograficznym, chemicznym i biologicznym) pod hasłem „Woda jako źródło życia” (2 miejsce)  
Klaudia Wróbel 3A Laureatka Konkursu Przyrodniczego (w aspekcie geograficznym, chemicznym i biologicznym) pod hasłem „Woda jako źródło życia” (5 miejsce)  
Julia Laskowska 3B 1 miejsce w eliminacjach okręgowych Ogólnopolskiej Akademii - Konkursu Wiedzy o Prawie w kategorii Gimnazjum w województwie zachodniopomorskim; zakwalifikowana do udziału w etapie ogólnopolskim  
Patryk Mleczko 3B 5 miejsce w eliminacjach okręgowych Ogólnopolskiej Akademii - Konkursu Wiedzy o Prawie w kategorii Gimnazjum w województwie zachodniopomorskim  
Patryk Mleczko 3B Tytuł finalisty Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego   
Patryk Mleczko 3B Tytuł finalisty Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego   
Aleksandra Kostrzewska 3B Tytuł finalisty Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego   
Maja Przygodzka 3B Tytuł finalisty Konkursu Polonistycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego   
Artur Nalepko 3B Tytuł finalisty Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego   
Jan Borowski 2A Tytuł finalisty Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego  
Klaudia Wróbel 3A Tytuł finalisty Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego  
Adam Korniejczuk 1B Tytuł finalisty Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego  
Zofia Wardacka 
Jan Borowski
Adam Korniejczuk 
2A
2A
1B
2 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Goleniowie organizowanym przez Ośrodek Dokumentacji Dziejów Ziemi Goleniowskiej   
Szkolne Koło LOP   1 miejsce w województwie zachodniopomorskim dla najaktywniejszego Szkolnego Koła LOP w kategorii "Zespoły Szkół" - edycja XXV  
Klaudia Wróbel 3A 3 miejsce w konkursie Zarządu Wojewódzkiego LOP „Kto jest EKO, ten zajdzie daleko” w kategorii "gimnazja"  
2014 / 2015  
Kacper Popiałkiewicz 3A wyróżnienie za zajęcie 14 miejsca w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Galileo, w kategorii klas III  
Kacper Popiałkiewicz 3A wyróżnienie za zajęcie 12  miejsca w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Albus, w kategorii klas III  
Julia Laskowska
Paweł Połomski
Kacper Śpiewakowski
2B
1B
1B
3 miejsce drużynowo w eliminacjach powiatowych XXXVII Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  
Kacper Śpiewakowski 1B 2 miejsce indywidualnie w eliminacjach powiatowych XXXVII Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  
Maja Panek 2A 1 miejsce w konkursie fotograficznym "Zbiorniki wodne w mojej okolicy" przeprowadzonego w ramach Kampanii edukacyjnej "Elka Kropelka w Akademii Zrównoważonego Rozwoju na terenie woj. zachodniopomorskiego przez Zarząd Wojewódzki LOP  
Weronika Uberman 2A 3 miejsce w konkursie fotograficznym "Zbiorniki wodne w mojej okolicy" przeprowadzonego w ramach Kampanii edukacyjnej "Elka Kropelka w Akademii Zrównoważonego Rozwoju na terenie woj. zachodniopomorskiego przez Zarząd Wojewódzki LOP  
Klaudia Wróbel 2A 1 miejsce w konkursie Zarządu Wojewódzkiego LOP „Kto jest EKO, ten zajdzie daleko” – w kategorii "gimnazja"  
Wiktor Szkoda 3B zakwalifikowany do udziału w etapie wojewódzkim Przedmiotowego Konkursu Fizycznego  
Anna Bednarczyk
Dominika Weiner
1A wyróżnienie Odznaką LOP  
Szkolne Koło LOP   1 miejsce w województwie zachodniopomorskim dla najaktywniejszego Szkolnego Koła LOP w kategorii "Zespoły Szkół" - edycja XXXIV  
2013 / 2014  
Adriana Skulska
Katarzyna Kalina
2B
3A
III miejsce w II Finale Powiatowego Turnieju „Chłopskiej Szkoły Biznesu”  
Artur Nalepko
Mateusz Bromberger
1B
1A
wyróżnienie w II Finale Powiatowego Turnieju „Chłopskiej Szkoły Biznesu”  
A.Skulska, M.Dobrowolska,
K.Kalina, A.Dziwir,
J.Laskowska, A.Nalepko,
A.Kostrzewska, P.Mleczko,
K.Wikło, K.Dudek
  II miejsce w województwie zachodniopomorskim w Krajowym Konkursie Olimpijskim „Zimowe Igrzyska od Chamonix do Soczi”  
Klaudia Wróbel 1A wyróżnienie za I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko - Planeta"  
Klasa 3A 3A Zwycięzcy Konkursu IV edycji Ogólnopolskiego Programu „Żyj smacznie i zdrowo” w kategorii „Wydarzenie Społeczne”  
Julia Laskowska
Artur Nalepko
1B Laureat konkursu plastycznego „Żyć jak św. Jan Paweł II” organizowanego przez Goleniowski Dom Kultury  
Artur Nalepko 1A 2 miejsce w kategorii klas pierwszych - w Powiatowym konkursie wiedzy matematyczno – fizyczno - informatycznej Matfin 2014  
Wiktor Szkoda 2B 3 miejsce w kategorii klas drugich - w Powiatowym konkursie wiedzy matematyczno – fizyczno - informatycznej Matfin 2014  
Kacper Popiałkiewicz 2A laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego OLIMPUS 2014  
Julia Laskowska
Anna Bartoszewska
Marta Kowalczyk 3B
(Julia Frost)
1B
3A
3B
2A
III miejsce zespołowo w II Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o AIDS  pod hasłem "HIV/AIDS nie zna granic"  
Szkolne Koło LOP   1 miejsce w województwie zachodniopomorskim dla najaktywniejszego Szkolnego Koła LOP w kategorii "Zespoły Szkół"  
Weronika Wyremska 3A 3 miejsce w XII edycji wojewódzkiego konkursu fotograficznego "Leśne pejzaże" za pracę "Wirująca zieleń"  
2012 / 2013  
Edyta Lange 3B laureatka 23. Ogólnopolskiego Konkursu im. Jana Parandowskiego na opowiadania olimpijskie  
Anna Bartoszewska 2A bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko - Planeta  
Przemysław Bartoszewski
Patryk Cirka
Dawid Cirka
3A 9 miejsce w wojewódzkim etapie XLI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego  
Dominik Sokołowski
Tomasz Lange
Dawid Dziwir
3A
3B
10 miejsce w wojewódzkim etapie XLI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego  
Magdalena Jastrzembska 3B Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Z poprawną polszczyzną na co dzień  
Magdalena Jastrzembska 3B Laureatka Gminnego Konkursu Recytatorskiego  
Edyta Lange 3B Laureatka XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Opowiadań Olimpijskich im. Jana Parandowskiego  
Dominik Sokołowski 3B finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego  
Dominik Sokołowski 3B finalista Konkursu Historyczego z elem. Wiedzy o Społeczeństwie  
Szkolne Koło LOP

 

1 miejsce w konkursie pt. "Najaktywniejsze Szkolne Koło LOP w województwie Zachodniopomorskim" (kategoria: Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum)  
2011 / 2012  
Alicja Rewers 3B 3 miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie "Partnerstwo Edukacji i Przemysłu" dla młodzieży gimnazjalnej  
Magdalena Gapińska 3B 4 miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie "Partnerstwo Edukacji i Przemysłu" dla młodzieży gimnazjalnej  
Alicja Rewers 3B 3 miejsce indywidualnie w III Międzygimnazjalnym Konkursie "Omnibus 2012" (matematyczno - przyrodniczy)   
Paulina Kaput 3B bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko - Planeta"  
Agnieszka Laskowska 3B Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z J. Polskiego  
Alicja Rewers 3B Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii  
Agnieszka Laskowska 3B 1 miejsce w okręgu w konkursie na prezentację „Młodzi w Polskim Czerwonym Krzyżu”  
Agnieszka Laskowska
Dariusz Jońca
3B
3A
wyróżnienie Odznaką LOP  
Szkolne Koło LOP   1 miejsce w województwie zachodniopomorskim dla najaktywniejszego Szkolnego Koła LOP w kategorii "Zespoły Szkół"  
Aleksander Gapiński

3A

2 miejsce w Konkursie Fotograficznym „Leśne pejzaże”  
Magdalena Gapińska 3B 3 miejsce w Konkursie Fotograficznym „Leśne pejzaże”  
2010 / 2011  
Grzegorz Kwintal

3A

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego  
Grzegorz Kwintal

3A

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego  
Grzegorz Kwintal 3A 1 miejsce na etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego  
Izabela Stypik
Alicja Rewers
Grzegorz Kwintal
  3 miejsce drużynowo w Powiatowym konkursie wiedzy matematyczno-fizyczno-informatycznej Matfin 2011  
Grzegorz Kwintal 3A 2 miejsce indywidualnie w Powiatowym konkursie wiedzy matematyczno-fizyczno-informatycznej Matfin 2011  
Alicja Rewers
Marcin Kwiatkowski
Grzegorz Kwintal
  2 miejsce drużynowo w Międzygimnazjalnym Konkursie Fizycznym organizowanym przez II LO w Stargardzie Szcz.  
Grzegorz Kwintal 3A 2 miejsce indywidualnie w Międzygimnazjalnym Konkursie Fizycznym organizowanym przez II LO w Stargardzie Szcz.  
Justyna Dzierżawska
Marcin Kwiatkowski
Grzegorz Kwintal
  1 miejsce drużynowo w II Międzygimnazjalnym Konkursie OMNIBUS 2011 w Goleniowie  
Grzegorz Kwintal 3A 1 miejsce indywidualnie w II Międzygimnazjalnym Konkursie OMNIBUS 2011 w Goleniowie  
Diana Dolata

3A

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego  
Justyna Dzierżawska 3A 3 miejsce na etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady z Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK  
Aleksander Gapiński 2A 1 miejsce na etapie wojewódzkim w IX edycji Konkursu Fotograficznego "Leśne Pejzaże"  
Agnieszka Laskowska 2B 2 miejsce w biegu na 600m w Mistrzostwach Województwa Młodzików  
Szkolne Koło LOP   I miejsce w województwie zachodniopomorskim w kategorii "Zespoły Szkół" za działania w środowisku lokalnym  
Agnieszka Laskowska
Dariusz Jońca
Sebastian Łaba
  Złota Młodzieżowa Odznaka Honorowa LOP  
2009 / 2010  
Dariusz Jońca 1a 2 miejsce w etapie wojewódzkim i udział w etapie ogólnopolskim Konkursu „Mój Las”  
Damian Rewers 3a finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego  
Damian Rewers 3a finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego  
Justyna Kowalczyk 3b finalistka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiej Olimpiady z Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK  
Justyna Kowalczyk 3b 1 miejsce na etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady z Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK  
Dominika Kuchciak 3a 2 miejsce na etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady z Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK  
Szkolne Koło LOP   I miejsce w województwie zachodniopomorskim w kategorii "Gimnazja" za działania w środowisku lokalnym  
2008 / 2009  
Kamil Kulesza
Damian Rewers
Grzegorz Kwintal
3a 3 miejsce drużynowo w Powiatowym Konkursie Wiedzy Matematyczno Fizyczno Informatycznej "MatFin 2009"  
Kamil Kulesza 3a 3 miejsce indywidualnie w kat. klas trzecich w Powiatowym Konkursie Wiedzy Matematyczno Fizyczno Informatycznej "MatFin 2009"  
Grzegorz Kwintal 1 3 miejsce indywidualnie w kat. klas pierwszych w Powiatowym Konkursie Wiedzy Matematyczno Fizyczno Informatycznej "MatFin 2009"  
Kamil Kulesza 3a finalista w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym  
Kamil Kulesza 3a 1 miejsce na etapie rejonowym w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym  
Agnieszka Jońca
Radosław Mikuś
3 1 miejsce w konkursie na najlepiej pracujące Koło LOP w województwie zachodniopomorskim "Nasze działania w środowisku lokalnym"  
Agnieszka Jońca 3a Złota Młodzieżowa Odznaka Honorowa LOP  
Radosław Mikuś 3b Złota Młodzieżowa Odznaka Honorowa LOP  
Bartosz Rozdeba 3b 1 miejsce w rejonowym konkursie rysunkowym "Moda na niepalenie"  
Radosław Mikuś 3b 1 miejsce na etapie rejonowym w XVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK  
Radosław Mikuś 3b 3 miejsce na etapie wojewódzkim w VII edycji Konkursu Fotograficznego "Leśne Pejzaże"  
2007 / 2008  
Ksawery Wardacki 3b finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego  
Tomasz Andraszewicz 3a finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego  
Tomasz Andraszewicz 3a 3 miejsce na etapie rejonowym w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym  
Maciej Furmańczyk 3b 8 miejsce w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego MISTRZ ALFABETU  
Data dodania: 2018-05-08 10:06:20
Data edycji: 2019-06-03 19:38:06
Ilość wyświetleń: 794

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button