Reset
Reset
Godło

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegu na Orientację

W dniach 28 – 29 września wzięliśmy udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, startując pod szyldem i na zaproszenie Klubu Orientacji Sportowej BnO Szczecin. Były to zawody, w których startowały kluby zajmujące się profesjonalnie Biegami na Orientację z całej północnej Polski.

Pierwszą rundą był sprint ulicami Nowego Warpno. Ogromny sukces odniósł nasz były uczeń Kajetan Kociuba, który wśród licznej (prawie 50 osobowej), profesjonalnej konkurencji zajął miejsce drugie w kategorii M14.

Drugą rundą były trzyosobowej sztafety odbywające się w okolicach Brzózek. Wyróżnienia zdobyli: Daniel Halicki (miejsce 2 w sztafecie w kategorii Open), Kajetan Kociuba (miejsce 3 w sztafecie w kategorii M14) i Wojtek Rusinek (miejsce 6 w sztafecie w kategorii M14).

Trzecią rundą był Klasyk w okolicach Brzózek, w którym miejsce 5 zajął Rafał Wypyski.

Większość  zdjęć wykonana przez Fotopoligrafia.pl i wykorzystane za zgodą autora.

Data dodania: 2019-09-29 18:47:53
Data edycji: 2019-10-23 18:48:51