Reset
Reset
Godło

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

4 października  2018 roku w Goleniowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Goleniowskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W ramach Igrzysk Dzieci naszą szkołę reprezentowała grupa dziewcząt  w składzie: Aleksandra Niewczas 7b, Paulina Długowolska 6a, Patrycja Stasiak 6a, Zuzanna Łanucha 6b, Krupska Aleksandra 6b, Majchrzak Klaudia 6b, Karolina Mazan 6b, Amelia Pawlaczyk 6b, Paulina Marach 5b, Lena Paprocka 5b, oraz grupa chłopców w składzie: Igor Kostecki 5b, Karol Boczkowski 6a, Szymon Grzegorzewski 6a, Dawid Kopciński 6a, Filip Tyszkiewcz 6a, Wojciech Rusinek 6a, Piotr Żabkiewicz 6a, Michał Lachowski 6b, Jakub Kurczyk 6b, Kajetan Kociuba 6b.

Dzieci w tej grupie wiekowej mieli do pokonania dystans 800 metrów. Dziewczęta w końcowej klasyfikacji zajęły 6 miejsce z łącznym czasem 32 minuty, a chłopcy zajęli 4 miejsce osiągając łączny czas 28 minut .

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej naszą szkołę reprezentowała grupa chłopców: Szymon Białas 8, Wiktor Fila 3A, Eryk Lasek. 8, Jakub Terka 8,  Jakub Ciesiołkiewicz  3A, Artur Gapińska 3A, Jakub Kupski 3B, Emil Połomski  3A, Jakub Smolarek 3A.

Chłopcy musieli pokonać dystans 1000 metrów i w końcowej klasyfikacji zajęli 3 miejsce, osiągając łączny czas 41 minut.

Młodym biegaczom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!

Data dodania: 2018-10-04 11:00:00
Data edycji: 2018-10-29 19:24:27