Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Sukces Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody

W piątek (18.01.2019 r.) przedstawiciele Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody uczestniczyli w uroczystości podsumowania konkursu na najaktywniejsze szkolne Koło LOP w województwie zachodniopomorskim. Podczas spotkania opiekunowie kół relacjonowali swoje szkolne i pozaszkolne działania.

 

Miło nam poinformować, że nasze koło zostało ponownie uznane za najlepsze i zajęło zaszczytne I miejsce (w kategorii „zespoły szkół”). Wyróżniono nas między innymi za następujące działania: przygotowanie spektaklu o Lipie Annie (projekt Caravan Next: Tradycja Od Nowa - z Teatrem Brama z Goleniowa, Stowarzyszeniem Odnowy Wsi „Grodnica”, we współpracy z rodzicami i Nadleśnictwem Kliniska), za wycieczki terenowe w ramach „Europejskich Dni Ptaków”, Zimowego Ptakoliczenie i Nocy Sów (we współpracy z Panią Martą i Panem Jackiem Drozda oraz Ogólnopolskim Towarzystwem Ochrony Ptaków i Stowarzyszeniem Ptaki Polskie), za promocję działań w mediach, za różnorodne akcje na rzecz środowiska i potrzebujących, za edukację ekologiczną dzieci i młodzieży.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy z nami wypracowali ten sukces: członkom koła, wolontariuszom, rodzicom, pracownikom szkoły, mieszkańcom oraz instytucjom, organizacjom i stowarzyszeniom.

Data dodania: 2019-01-18 21:32:43
Data edycji: 2019-01-19 21:33:57
Ilość wyświetleń: 220

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button