Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Szkoła Podstawowa I-III

2018 / 2019

Marika Grzegorek

3a

bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym
Eko – Planeta (w kategorii test)  

wyróżnienie w kategorii „praca indywidualna” w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko – Planeta 

Ksawery Maj 0a

1 miejsce dla uczniów z klasy 0a -„Dzieciaków Słodziaków” , którzy zostali nagrodzeni w konkursie plastycznym „Z Ekologią za Pan Brat”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 33 w Zespole Szkół Sportowych w Szczecinie

Julia Szmurło 0a

2 miejsce dla uczniów z klasy 0a -„Dzieciaków Słodziaków” , którzy zostali nagrodzeni w konkursie plastycznym „Z Ekologią za Pan Brat”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 33 w Zespole Szkół Sportowych w Szczecinie

Julia Kozińska,

Michalina Gajewska

Nina Wiśnia

Maja Klimkow

Gabriel Banaś

0a

wyróżnienie dla uczniów z klasy 0a -„Dzieciaków Słodziaków” , którzy zostali nagrodzeni w konkursie plastycznym „Z Ekologią za Pan Brat”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 33 w Zespole Szkół Sportowych w Szczecinie

Marika Grzegorek 3a sukcesu w Turnieju karate V Grand Prix Lęborka pod okiem trenera Franciszka Moroza: II m w kata (forma) dziewcząt 8 lat. Żółte pasy; II m w kata (forma) dziewcząt 9 lat. Żółte pasy.
Amelia Jegier
2 2 miejsce w w Konkursie Recytatorskim w j. angielskim ‘FOUR SEASONS POEM CONTEST’ w Szkole Podstawowej nr 4 w Goleniowie
Zuzanna Sawicka 2a 2 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym organizowanym przez ZO LOP z okazji "100 lat Niepodległej" pt.: "Ojczysta przyroda jest wokół nas - symbole odwagi i męstwa" w Technikum Technologii Cyfrowej w Szczecinie
Weronika Patecka 2b 3 miejsce w konkursie na Najciekawszy list do św. Mikołaja w Muzeum Narodowym w Szczecinie
 

 

 

Osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018

 
  • Kacper Fil (1a) I miejsce w Konkursie plastyczno – technicznym „Eko - zabawka ” w kategorii 6-9 lat (Konkurs był organizowany przez Szkołę Podstawową nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Maksymiliana Golisza w Szczecinie pod patronatem Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie).
  • Szkolny konkurs  „W świecie baśni Andersena” (organizowany przez bibliotekę szkolną):
    I miejsce -  kl. II b, II miejsce -  kl. III b, III miejsce – kl. II a, IV miejsce – kl. III a, V miejsce – kl. III c. Spośród wielu ciekawych ilustracji jury wyróżniło prace uczniów: Kacpra Fila i Amandy Matelskiej z klasy Ia oraz Oliwii Majkrzak Liliany Boczek z klasy I b.
 
Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

 
  • Nadia Włodarczyk (2c) Wyróżnienie w Konkursie plastyczno – technicznym „Zabaweczki z papierowej rureczki” organizowanym przez SP w Krępsku
  • Gaja Lademann (2b) Tytuł Laureata Małego Konkursu Recytatorskiego na poziomie gminnym w Goleniowie
  • Eryk Rosłan (3a) III miejsce w kategorii klas trzecich w I Wojewódzkim Konkursie Literacko-Plastycznym „List w butelce” zorganizowanym przez Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie
  • Maksymilian Abramczuk (2a) Wyróżnienie w konkursie ekologicznym „Recykling, czyli drugie życie odpadów”. Konkurs był zorganizowany przez Zespół Szkół Publicznych im. Lotników Polskich w Mostach 
  • Olivia Turek (3c) III miejsce w kategorii klas trzecich w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego  dla klas  drugich i trzecich szkoły podstawowej pn. Macmillan Primary School Tournament.
  • Lilianna Malka (2a), Julia Brona (3a) II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Origami „MAGICZNY ŚWIAT ORIGAMI” organizowanym przez Szkołę Podstawową z oddziałami integracyjnymi Nr 4 w Goleniowie
  • Agnieszka Kwintal (3a), Hanna Wakuła (3a) III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Origami „MAGICZNY ŚWIAT ORIGAMI” organizowanym przez Szkołę Podstawową z oddziałami integracyjnymi Nr 4 w Goleniowie
  • Nadia Galor (3a) Wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie Origami „MAGICZNY ŚWIAT ORIGAMI” organizowanym przez Szkołę Podstawową z oddziałami integracyjnymi Nr 4 w Goleniowie
  • Oliwier Misiórny (2a) I miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Technicznym „Eko-Zabawka” za „Domek skrzata”(I kategorii wiekowej  (6-9 lat)) 
  • Aleksandra Świątek (3c) II miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Technicznym „Eko-Zabawka” za „Ruchome akwarium”(I kategorii wiekowej  (6-9 lat)
  • Oliwia Maj (3c) Wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Technicznym „Eko-Zabawka” za „Furby Boom”(I kategorii wiekowej  (6-9 lat)) 


Osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016
 
Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny.
Naszą szkołę reprezentowali najlepsi w kaligrafii:
Z klas pierwszych: Lena Dominiak, Mateusz Kostecki,
Z klas drugich: Nikola Majewska, Michalina Czurłowska
Z klas trzecich: Martyna Mańczuk, Mateusz Żuchowski
 
 
Konkurs plastyczny „Las pod mikroskopem” w Nadleśnictwie Kliniska
Dominik Pluto-Prądzyński - 2 miejsce
Kacper Mleczko - 3 miejsce
Damian Kapitan - wyróżnienie
Agnieszka Kwintal - wyróżnienie
 
 
Konkurs PLASTYCZNO –TECHNICZNY „EKO –ZABAWKA”
Pierwsze miejsce w naszej szkole zajęli następujący uczniowie:
Aleksander Olbert  klasa 1b - samolot
Natan Tylec klasa 1b –jamnik
Oliwer Misiórny klasa 1b – rekin
W etapie ogólnopolskim wyróżnienie otrzymali:
Natan Tylec klasa 1b "JAMNIK"
Oliwer Misiórny klasa 1b "REKIN"
 
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Origami bez tajemnic”
I m-ce - Milena Nowicka i Aleksandra Stępniak
 
IV MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE LITERACKO-EKOLOGICZNYM  „PUSZKOBRANIE 2016”:
I miejsce- Amelia Pawlaczyk 3b
II miejsce- Dominika Felusiak 3b
II miejsce- Emilia Żeromska 3b
II miejsce- Mateusz Żuchowski 3b
III miejsce- Karolina Mazan 3b
III miejsce- Marek Bednarczyk 3b
 
 
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas drugich i trzecich
Emilka Żeromska z klasy 3b zajęła III miejsce w kategorii klas trzecich
Michał Koziak z klasy 2b zajął III miejsce w kategorii klas drugich.
 
 
IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim i Plastycznym Szkół Podstawowych Województwa Zachodniopomorskiego „Magia w poezji ukryta- wiersze Joanny Kulmowej.
Reprezentowali szkołę:
Marta Wieliczko III b
Dominik Pluto-Prądzyński II c
Maja Napieraj IV b 
W konkursie plastycznym
I miejsce w kategorii klas I-III zajęła praca Michała Woźniaka II c
wyróżnienie otrzymała praca Edwarda Sienickiego I b
 
Międzyszkolny konkurs „Bezpieczne, zdrowe i sportowe ferie zimowe 2016"
Aleksandra Stępniak z kl. III a zajęła II miejsce
Laureaci: Edward Sienicki i Gaja Lademann z kl. I b
 
Mały konkurs recytatorski w GDK.
Reprezentowali naszą szkołę:
Patrycji Stasiak z kl. III a
Marcie Wieliczko z kl. III a - wyróżnienie
Michałowi Woźniakowi z kl. II c.
 
Konkurs na najciekawszy i najbardziej kreatywny list do świętego Mikołaja organizowanym przez Muzeum Narodowe w Szczecinie.
Filip Świątek kl. I c - II MIEJSCE
Aleksandra Świątek kl. II c - III MIEJSCE
Nadia Włodarczyk kl. I c - WYRÓŻNIENIE
Damian Kapitan kl. I c - WYRÓŻNIENIE
 
Wiosenne biegi przełajowe:
Dziewczęta (2008,2009)
I miejsce- Aleksandra Piotrowicz
II miejsce- Julia Kupska
III miejsce- Monika Cyrulewska
Chłopcy (2008,2009)
I miejsce- Mateusz Kostecki
II miejsce- Maksymilian Kociuba
III miejsce- Kacper Okoń
Dziewczęta (2007)
I miejsce- Emilia Długowolska
II miejsce- Małgosia Kuchciak
III miejsce- Alicja Przygodzka
Chłopcy (2007)
I miejsce- Igor Kostecki
II miejsce- Marcel Mikuś
III miejsce- Lorenzo Marcattilii
Dziewczęta (2006)
I miejsce- Karolina Mazan
II miejsce- Patrycja Stasiak
III miejsce- Amelia Pawlaczyk
Chłopcy (2006)
I miejsce- Filip Tyszkiewicz
II miejsce- Wojciech Rusinek
III miejsce- Karol Boczkowski



Osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014
 
Szkolny Pulitzer
Gazetka szkolna „Nowinki z 16” wydawana przez uczniów tej klasy została nominowana do nagrody głównej Szkolnego Pulitzera dla najlepszych gazetek w województwie zachodniopomorskim. Relacje dziennikarzy z warsztatów przyrodniczo-dziennikarskich znalazły się w dodatku „Kuriera Szczecińskiego”. 
Artykuły pisali: Zuzanna Mamczak, Ewelina Makowska, Bartłomiej Borowski i Jan Kępiński

Powiatowy Konkurs z języka angielskiego Macmillan Primary School Tournament
Jan Kępiński (3b) - II miejsce 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny organizowanym przez szkołę w Komarowie „Wiersze słowem malowane”
Amelia Hreczuch (1a) - I miejsce

Powiatowy Konkurs Recytatorski
Aleksandra Stępniak (1a) - wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego
Aleksandra Tomaszewska (2a) - II miejsce

Alfik Matematyczny
Aleksandra Tomaszewska (2a) - najlepszy wynik w naszej szkole w klasach I-III

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczne zabawy na przerwie w szkole” (Szkoła Podstawowa z Oddziałami  Integracyjnymi nr 4 w Goleniowie) 
Basia Zasuwa (3a) - laureatka

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Lutosławski dla dzieci” (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Goleniowie)
Oliwia Sienicka (3a) - II miejsce w kategorii klas I-III

Konkurs „Nasza własna poezja – cztery pory roku” wiersze o tematyce zimowej (SP Komarowo)
Szymon Świątek (3b) - II miejsce
Basia Zasuwa (3a) - wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny – edycja 2014 
Sylwia Pawlaczyk (3a) - 108 miejsce w województwie

„Nasza własna poezja – cztery pory roku” wiersze o tematyce Świąt Bożego Narodzenia, (organizowany przez Szkołę Podstawową w Komarowie)
Natalia Lange (3b) - I miejsce
Natalia Głowacka (3b) - III miejsce
Zuzanna Mamczak (3b) - wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsze baśnie mojego dzieciństwa” (Ośrodek Kultury i Sportu w Maszewie)
Marta Jastrzembska (3a) - laureatka, przeszła do etapu wojewódzkiego
Aleksandra Tomaszewska (2a) - laureatka, przeszła do etapu wojewódzkiego

Międzyszkolny Konkurs Techniczno-Plastyczny „EKOZWIERZĄTKO” (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Goleniowie)
Kinga Karaczun (3a) - Grand Prix 
Barbara Zasuwa (3a) - nagroda
Mateusz Żuchowski (1b) - wyróżnienie
Oliwia Pyc (3b) - wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny
Jakub Gałecki (3a) - I miejsce w kategorii klas 3


„Nasza własna poezja – cztery pory roku” wiersze o tematyce wiosennej (organizowany przez Szkołę Podstawową w Komarowie)
Jakub Pypa  (3a) - I miejsce
Oliwia Sienicka (3a) - II miejsce 
Alicja Żukowska (3a) - III miejsce

„Nasza własna poezja – cztery pory roku” wiersze o tematyce letniej (organizowany przez Szkołę Podstawową w Komarowie) 
Jakub Terka (3a) - I miejsce 
Alicja Żukowska (3a) - II miejsce 
Natalia Lange  (3b) - III miejsce   
Oliwia Sienicka (3a) - wyróżnienie
Eryk Lasek (3a) - wyróżnienie

Mały Konkurs Recytatorski
Aleksandra Stępniak (1a) – zakwalifikowała się do etapu powiatowego
Aleksandra Głowacka (3b) – wyróżnienie
 

Osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013
 
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego pn. „Water is life”.
Agata Denderska  (1a)  - II m-ce w kategorii klas pierwszych 
Oliwia Pyc (2b) – I m-ce w kategorii klas drugich
Alicja Lehman i Oliwia Sinicka (2a) - III m-ce w kategorii klas drugich
Lidia Żuchowska i Martyna Dziwir (3b) - I m-ce w kategorii klas trzecich
Roksana Jabłecka (1a)
Kornelia Mićko (1a)
 
Szkolny konkurs języka angielskiego „Spelling Master”.
I m-ce Jan Kępiński (2b)
I m-ce Monika Kwietniewska (3a)
II m-ce Alicja Żuchowska (2a)
III m-ce Szymon Grzegorz (2b)

Alfik Matematyczny.
Maksymilian Szkoda – I m-ce w kl. II-III

Konkurs plastyczny pn. „O czym szumią drzewa”.
Emil Połomski (3a) – III m-ce

Rozgrywki w piłce nożnej o Puchar Tymbarka - Mistrzostwa Polski U-10 chłopcy (eliminacje gminne – I m-ce).
Zakwalifikowanie się do rozgrywek wojewódzkich w Szczecinku i zajęcie miejsca 16-24.
Drużyna chłopców biorącej udział w eliminacjach wojewódzkich w składzie – kl. 2a: G. Nowakowski, J. Terka, D. Sobczak, E. Lasek, J. Gałecki, M. Wolski, B. Bęben, - kl. 3a i b: E. Połomski, O. Kowal, M. Brzeskot, A. Gapiński, M. Bałamacek.

Rozgrywki w piłce nożnej o Puchar Tymbarka – eliminacje gminne – III m-ce.
Drużyna dziewcząt w składzie - kl. 2a: K. Picur, A. Lehman, A. Żukowska, kl.3a i b: J. Sztark, A. Dzióba, P. Kuropiewska, M. Wiśniewska, W. Czerniawska.

Udział w Biegu Olimpijskim w Przelewicach.
E. Połomski, J. Ciesiołkiewicz, F. Lorek, M. Brzeskot, O. Kowal, k. Mikuś, L. Żuchowska

Udział w Mili Goleniowskiej.
Emil Połomski (3a) – V m-ce
Lidia Żuchowska (3b) – IX m-ce

Udział w Przeglądzie Małych Form Teatralnych.
W. Czerniawska, J. Kubski, Z. Mamczak, O. Pyc, O. Głowacka, N. Głowacka,
Sz. Świątek, O. Barra, B. Zasuwa, M. Wiśniewska.

Gminny Mały Konkurs Recytatorski.
Aleksandra Głowacka (2b) – zakwalifikowała się do eliminacji powiatowych
Szymon Świątek (2b)
Tomasz Balcerzak (1b)

Konkurs recytatorski im. Joanny Kulmowej w SP w Komarowie.
Zuzanna Mamczak – wyróżnienie

Udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”.
M. Bałamącek, M. Wiśniewska, E. Połomski, F. Lorek, W. Czerniawska (3a i 3b)
M. Sikorski i M. Nowicka (2b)

Udział w Konkursie Przyrodniczym w SP 4.
J. Banaś, L. Żuchowska (3b)
M. Szkoda (3a)

Udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pn. „Czym jest dla mnie las?”
S. Pawlaczyk, M. Podgórski (2a)
Data dodania: 2018-05-08 10:11:06
Data edycji: 2019-06-03 19:59:03
Ilość wyświetleń: 1048

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button