Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Szkoła Podstawowa IV-VIII

 
2018 / 2019

Eryk Wiśniewski

8b

bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym
Eko - Planeta 

Wojtek Rusinek

6a

1 miejsce w Biegu na Orientację z cyklu „Szczecińska Dobranocka” (edycja 13, bieg 3 w kategorii A0M

Mateusz Żuchowski

 6b

2 miejsce w Biegu na Orientację z cyklu „Szczecińska Dobranocka” (edycja 13, bieg 3) w kategorii A0M

Kajetan Kociuba

 6b

3 miejsce w Biegu na Orientację z cyklu „Szczecińska Dobranocka” (edycja 13, bieg 3) w kategorii AM

Aleksander Olbert

Wojtek Podgórski

4b

1 miejsce w kategorii TD w Ogólnopolskich Zawodach na Orientację „Święta Góra” wliczanych do Pucharu Polski Młodzieży w Marszach na Orientację

Wojtek Rusinek

Mateusz Żuchowski

Anna  Braziul

6a

6b

7a

2 miejsce w kategorii TM w Ogólnopolskich Zawodach na Orientację „Święta Góra” wliczanych do Pucharu Polski Młodzieży w Marszach na Orientację

Tomasz Gajda

Rafał Wypyski

7a

7b

3 miejsce w kategorii TM w Ogólnopolskich Zawodach na Orientację „Święta Góra” wliczanych do Pucharu Polski Młodzieży w Marszach na Orientację

Wojtek Rusinek

6a

1 miejsce w Biegu na Orientację z cyklu „Szczecińska Dobranocka” (edycja 13, bieg 2) w kategorii A0M

Mateusz Żuchowski

 6b

2 miejsce w Biegu na Orientację z cyklu „Szczecińska Dobranocka” (edycja 13, bieg 2) w kategorii A0M

Mateusz Żuchowski

Kajetan Kociuba

Filip Tyszkiewicz

6b

6b

6a

Miejsce 5 w etapie Wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego w kategorii Szkół Podstawowych

Mateusz Tyszkiewicz

 

8a

 

Miejsce 2 w etapie Wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego w kategorii Gimnazjów

Filip  Banach

Alan  Skórzewski

6b

3 miejsce w kategorii TM w Ogólnopolskich Marszach na Orientację „Stary Remol” zaliczanych do Pucharu Polski Młodzieży w Marszach na Orientację

Wojtek Rusinek

6a

1 miejsce w Biegu na Orientację po Urzędzie Miasta w Szczecinie (Szczecińska Dobranocka – edycja 13, bieg 1) w kategorii A0M

Mateusz Żuchowski

 

6b

 

2 miejsce w Biegu na Orientację po Urzędzie Miasta w Szczecinie (Szczecińska Dobranocka – edycja 13, bieg 1) w kategorii A0M

Kajetan Kociuba

 6b

2 miejsce w Biegu na Orientację po Urzędzie Miasta w Szczecinie (Szczecińska Dobranocka – edycja 13, bieg 1) w kategorii AM

Mateusz Tyszkiewicz

8a

1 miejsce w etapie 1 Mistrzostw Pomorza Zachodniego w Biegach na Orientację w kategorii M14

Kajetan Kociuba

 

6b

1 miejsce w etapie 1 Mistrzostw Pomorza Zachodniego w Biegach na Orientację w kategorii M12

Mateusz Żuchowski

6b

2 miejsce w etapie 1 Mistrzostw Pomorza Zachodniego w Biegach na Orientację w kategorii M14

Filip Tyszkiewicz

6a

3 miejsce w etapie 1 Mistrzostw Pomorza Zachodniego w Biegach na Orientację w kategorii M14

Mateusz Żuchowski

6b

1 miejsce w etapie 3 Mistrzostw Pomorza Zachodniego w Biegach na Orientację w kategorii M14

Kajetan Kociuba

Mateusz Żuchowski

Marek Bednarczyk

6b

1 miejsce w kategorii TM w Imprezie na Orientację w Gryfinie w ramach eliminacji powiatowych do OMTTK

Wojtek Rusinek

Mateusz Tyszkiewicz

Oleksandr Furka

6a

6a

6b

3 miejsce w kategorii TM w Imprezie na Orientację w Gryfinie w ramach eliminacji powiatowych do OMTTK

Maksymilian Kociuba

Aleksander Olbert

Wojtek Podgórski

4b

3 miejsce w kategorii TD w Imprezie na Orientację w Gryfinie w ramach eliminacji powiatowych do OMTTK

Mateusz Tyszkiewicz

8a

1 miejsce w Charytatywnym Biegu na Orientację po Netto Arena w kategorii dzieci - chłopcy

Kajetan Kociuba

6b

2 miejsce w Charytatywnym Biegu na Orientację po Netto Arena w kategorii dzieci - chłopcy

Mateusz Żuchowski

6b

3 miejsce w Charytatywnym Biegu na Orientację po Netto Arena w kategorii dzieci - chłopcy

Wojtek  Rusinek

Kajetan  Kociuba

6a

6b

1 miejsce w kategorii TD w I rundzie 14 Pucharu Starego Remola

Karolina Gajda

 4c

1 miejsce w kategorii TD w I rundzie 14 Pucharu Starego Remola

Mateusz Tyszkiewicz

Rafał Wypyski

8a

7b

2 miejsce w kategorii TD w I rundzie 14 Pucharu Starego Remola

SK LOP   1 miejsce w konkursie na Najaktywniejsze Koło w województwie zachodniopomorskim w kategorii „zespoły szkół” w roku szkolnym 2017-2018

Kajetan Kociuba

Mateusz Żuchowski

Mateusz Tyszkiewicz

6b

6b

8a

4 miejsce w klasyfikacji drużynowej w kategorii Szkół Podstawowych podczas Wojewódzkiego Konkursu Pierwszej Pomocy i Ruchu Drogowego

Mateusz Tyszkiewicz

8a

4 miejsce w klasyfikacji indywidualnej w kategorii Szkół Podstawowych podczas Wojewódzkiego Konkursu Pierwszej Pomocy i Ruchu Drogowego

Filip  Tyszkiewicz

Kajetan  Kociuba

Filip  Tyszkiewicz

6a

6b

6b

3 miejsce w kategorii TD w ostatniej rundzie Pucharu Polski Młodzieży w Marszach na Orientację w ramach Drużynowych  Mistrzostw Pomorza Zachodniego w Marszach na Orientację i Topografii

Wojtek  Rusinek

6a

2 miejsce w klasyfikacji 13 Pucharu Starego Remola 2018 w kategorii TD

Kajetan Kociuba

6b

2 miejsce w klasyfikacji 13 Pucharu Starego Remola 2018 w kategorii TD

Mateusz  Tyszkiewicz

8a

2 miejsce w klasyfikacji 13 Pucharu Starego Remola 2018 w kategorii TM

Filip  Banach

6b

6 miejsce w klasyfikacji 13 Pucharu Starego Remola 2018 w kategorii TD

Filip  Tyszkiewicz

6a

7 miejsce w klasyfikacji 13 Pucharu Starego Remola 2018 w kategorii TD

Mateusz  Żuchowski

6b

7 miejsce w klasyfikacji 13 Pucharu Starego Remola 2018 w kategorii TD

Szymon  Kalbarczyk

8b

9 miejsce w klasyfikacji 13 Pucharu Starego Remola 2018 w kategorii TD

Rafał  Wypyski

7b

10 miejsce w klasyfikacji 13 Pucharu Starego Remola 2018 w kategorii TD

Wojtek Rusinek

Kajetan Kociuba

6a

6b

3 miejsce w kategorii TD w VIII rundzie 13 Pucharu Starego Remola

Mateusz Tyszkiewicz

8a

2 miejsce w kategorii TM w VIII rundzie 13 Pucharu Starego Remola

Kajetan Kociuba

 6b

14 miejsce w Pucharze Polski Młodzieży w Marszach na Orientację 2018 w kategorii TD

Anna  Braziul

7a

15 miejsce w Pucharze Polski Młodzieży w Marszach na Orientację 2018 w kategorii TD

Mateusz  Żuchowski

6b

16 miejsce w Pucharze Polski Młodzieży w Marszach na Orientację 2018 w kategorii TD

Agata Denderska

 7a

17 miejsce w Pucharze Polski Młodzieży w Marszach na Orientację 2018 w kategorii TD

Filip Tyszkiewicz

6a

18 miejsce w Pucharze Polski Młodzieży w Marszach na Orientację 2018 w kategorii TD

Mateusz Tyszkiewicz

8a

19 miejsce w Pucharze Polski Młodzieży w Marszach na Orientację 2018 w kategorii TM

Szymon Kalbarczyk

 8b

19 miejsce w Pucharze Polski Młodzieży w Marszach na Orientację 2018 w kategorii TD

Aleksandra  Tomaszewska

7a

20 miejsce w Pucharze Polski Młodzieży w Marszach na Orientację 2018 w kategorii TD

Wojtek  Rusinek

Kajetan  Kociuba

6a

6b

1 miejsce w kategorii TD w VII rundzie 13 Pucharu Starego Remola

Filip  Tyszkiewicz

Filip  Banach

6a

6b

1 miejsce w kategorii TD w VII rundzie 13 Pucharu Starego Remola

 Mateusz  Tyszkiewicz

8a

1 miejsce w kategorii TM w VII rundzie 13 Pucharu Starego Remola

Filip Tyszkiewicz

Mateusz Żuchowski

6a

6b

3 miejsce w kategorii TD w VI rundzie 13 Pucharu Starego Remola

Mateusz Sawicki

Jakub Sosiński

7b

3 miejsce w kategorii TD w XIV Jesiennej Imprezie na Orientację w Gryfinie

Mateusz Tyszkiewicz

8a

3 miejsce w kategorii TM w ostatniej rundzie Pucharu Polski Młodzieży w Marszach na Orientację w ramach Drużynowych  Mistrzostw Pomorza Zachodniego w Marszach na Orientację i Topografii

Zofia Lewicka

Dobrosława Wyszecka

5c

7b

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym LOP „Czas na las”

Julia Balcerzak

Tomasz Balcerzak

7b

2 miejsce w wojewódzkim konkursie LOP "Domki dla owadów"

Szymon Zarzycki

Michał Wieczorek

7a

3 miejsce w wojewódzkim konkursie LOP "Domki dla owadów"

Michalina Kuźma

Olivia Turek

5c

wyróżnienie w wojewódzkim konkursie LOP "Domki dla owadów"

Kevin  Sukiennicki

6b

3 miejsce w I Turnieju Szachowym w Goleniowie „Edukacja przez szachy” w kategorii klas 4 - 6 SP

Mateusz  Tyszkiewicz

8a

3 miejsce w I Turnieju Szachowym w Goleniowie „Edukacja przez szachy” w kategorii klas 7 - 8 SP

Szymon Kalbarczyk

8b

1 miejsce w kategorii TD w V rundzie 13 Pucharu Starego Remola

Mateusz Tyszkiewicz

8a

1 miejsce w kategorii TM w V rundzie 13 Pucharu Starego Remola

Aleksandra Tomaszewska

7a

1 miejsce w kategorii początkującej dziewczyn podczas Biegu na Orientację „Poznaj Stargard – Biegaj z mapą”
Anna  Braziul

7a

2 miejsce w kategorii początkującej dziewczyn podczas Biegu na Orientację „Poznaj Stargard – Biegaj z mapą”
Rafał Wypyski

7b

2 miejsce w kategorii początkującej chłopców podczas Biegu na Orientację „Poznaj Stargard – Biegaj z mapą”
Kajetan Kociuba

6b

2 miejsce w kategorii średniozaawansowanej chłopców podczas Biegu na Orientację „Poznaj Stargard – Biegaj z mapą”
Mateusz Żuchowski

6b

3 miejsce w kategorii średniozaawansowanej chłopców podczas Biegu na Orientację „Poznaj Stargard – Biegaj z mapą”

Kajetan Kociuba

Wojtek Rusinek

6b

6a

1 miejsce w kategorii TD w IV rundzie 13 Pucharu Starego Remola

Mateusz Żuchowski

Filip Banach

6b

2 miejsce w kategorii TD w IV rundzie 13 Pucharu Starego Remola
Szymon Kalbarczyk

8b

3 miejsce w kategorii TD w IV rundzie 13 Pucharu Starego Remola
Mateusz Tyszkiewicz

8a

1 miejsce w kategorii TM w IV rundzie 13 Pucharu Starego Remola
2017 / 2018

Mateusz Tyszkiewicz

Filip  Tyszkiewicz

7a

5a

1 miejsce w kategorii TD w V Rundzie 12 Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację

Anna Braziul

Andżelika Dytkowska

6a

1 miejsce w kategorii TD w VII Rundzie 12 Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację

Szymon Kalbarczyk

Julia Kupska

7b

4a

1 miejsce w kategorii TD w VIII Rundzie 12 Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację

Filip Tyszkiewicz

5a

Miejsce 5 w klasyfikacji generalnej 12 cyklu Pucharu Starego Remola 2017

Mateusz Tyszkiewicz

7a

Miejsce 6 w klasyfikacji generalnej 12 cyklu Pucharu Starego Remola 2017

Martyna Mańczuk

Marta Wieliczko

Michał Wakuła

Piotr Polus

5a

5a

6a

6a

3 miejsce w kategorii TP w VII Bydgoskim Marszu na Orientację „Po 18 Południku”

Kajetan Kociuba

Mateusz Żuchowski

Mateusz Tyszkiewicz

5b

5b

7a

3 miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego

Kajetan Kociuba

5b

3 miejsce w kategorii M12 podczas Mistrzostw Polic w Biegu na Orientację

Mateusz Tyszkiewicz

7a

4 miejsce w kategorii M14 podczas Mistrzostw Polic w Biegu na Orientację

Filip Tyszkiewicz

5a

5 miejsce w kategorii M12 podczas Mistrzostw Polic w Biegu na Orientację

Wojtek Rusinek

Kajetan Kociuba

5a

5b

1 miejsce w kategorii TD w I Rundzie 13 Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację

Mateusz Tyszkiewicz

7a

3 miejsce w kategorii TM w I Rundzie 13 Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację

Mateusz Żuchowski

5b

3 miejsce w kategorii A0M podczas imprezy „Poznaj Stargard – Biegaj z Mapą”

Wojtek Rusinek

Kajetan Kociuba

5a

5b

3 miejsce w kategorii TD w II Rundzie 13 Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację

Michał Koziak

Wojtek Rusinek

Kajetan Kociuba

4b

5a

5b

1 miejsce w kategorii TD w Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Gryfinie
Szymon Kalbarczyk

7b

3 miejsce w kategorii TD/TM w Zawodach na Orientację „Grassor” wliczanych do Pucharu Polski Młodzieży w Imprezach na Orientację
Rafał Wypyski

6b

3 miejsce w kategorii TD w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Imprezach na Orientację
Aleksandra Stępniak

5a

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim
Lena Paprocka

4b

tytuł Matematycznego Asa II stopnia z klas 4 w konkursie matematycznym „Czwóreczka”
Kajetan Kociuba

5b

tytuł Matematycznego Asa II stopnia z klas 5 w konkursie matematycznym „Czwóreczka”
Eryk Wiśniewski

7b

tytuł Matematycznego Asa III stopnia z klas 7 w konkursie matematycznym „Czwóreczka”
Marta Wieliczko

5a

2 miejsce indywidualnie w konkursie Matematyczno-Przyrodniczym "Mądra Główka" w Goleniowie

Jakub Sosiński

6b

Tytuł "II Młodszego Eksperta IT" w VI Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym "Młodszy Ekspert IT" z elementami j. angielskiego

Jakub Sosiński

Mateusz Żuchowski

6b

5b

1 miejsce drużynowo w VI Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym "Młodszy Ekspert IT" z elementami j. angielskiego
Julia Makarewicz 7a Tytuł Laureata Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego
Tytuł Finalisty Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego
Eryk Wiśniewski 7B Tytuł Finalisty Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego
SK LOP   1 miejsce w konkursie na Najaktywniejsze Koło w województwie w kategorii „zespoły szkół” w roku szkolnym 2016-2017
Kajetan Kociuba
Alan Skórzewski
Mateusz Żuchowski
5b 1 miejsce w kategorii TD w XIII Jesiennej Imprezie na Orientację w Gryfinie
Piotr Polus 
Kamil Beta
Ola Piotrowicz
6a
6b
4a
1 miejsce w kategorii TD w XIII Jesiennej Imprezie na Orientację w Gryfinie
Julia Balcerzak
Mają Napieraj 
Ola Tomaszewska
6b
6b
6a
1 miejsce w kategorii TD w XIII Jesiennej Imprezie na Orientację w Gryfinie
Dominik Rozdeba 7a 1 miejsce w kategorii TM w XIII Jesiennej Imprezie na Orientację w Gryfinie
Eryk Rosłan 4a 1 miejsce w konkursie plastycznym "5 lat minęło jak jeden dzień – Krwiobus oczami dziecka."
klasa 7b 7b Laureat filmowego konkursu gminnego „Niepełnosprawność i życie”
2016 / 2017
Dominika Felusiak 4b 1 miejsce w XII Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury w kategorii TD
Dobrosława Wyszecka 5b 3 miejsce w konkursie plastycznym "Cztery łapy, czyli literackie spotkania ze zwierzętami"
Maksymilian Podgórski
Martyna Podgórska
Klaudia Majkrzak
6a
4b
4b
1 miejsce w XII Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury w kategorii TD
Szymon Kalbarczyk
Ewelina Makowska
6b 1 miejsce w XII Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury w kategorii TD
Kamil Beta 
Marcel Piotrowicz 
Mateusz Sawicki
5b 3 miejsce w XII Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury w kategorii TD
Picur Karol
Mazan Karolina
Tyszkiewicz Filip
Kociuba Kajetan
Wieliczko Marta
Mićko Kornelia
Wiśniewski Eryk
3c
4b
4a
4b
4a
5a
6b
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
Zuzanna Mamczak  6b Wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Technicznym „Eko-Zabawka”
Maciej Mazan
Mateusz Tyszkiewicz
Bartosz Bęben
6a 7 miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Wiedzy Turystyczno – Krajoznawczej
Emilia Żeromska 4b 5 miejsce w kategorii klas czwartych w Międzyszkolnym turnieju wiedzy z języka angielskiego „Macmillan Primary School Tournament”
Aleksandra Tomaszewska 5a 11 miejsce w kategorii klas piątych w Międzyszkolnym turnieju wiedzy z języka angielskiego „Macmillan Primary School Tournament”
Anna Braziul 5a 14 miejsce w kategorii klas piątych w Międzyszkolnym turnieju wiedzy z języka angielskiego „Macmillan Primary School Tournament”
Jan Kępiński 6b 8 miejsce w kategorii klas szóstych w Międzyszkolnym turnieju wiedzy z języka angielskiego „Macmillan Primary School Tournament”
Barbara Zasuwa 6a 11 miejsce w kategorii klas szóstych w Międzyszkolnym turnieju wiedzy z języka angielskiego "Macmillan Primary School Tournament"
Kajetan Kociuba
Alan Skórzewski
Martyna Mańczuk
4b
4b
4a
1 miejsce w 44 Rekreacyjnej Parkowej Imprezie na Orientację w kategorii TP
Daniel Bakalarz
Filip Oleszczyk
5b 2 miejsce w 44 Rekreacyjnej Parkowej Imprezie na Orientację w kategorii TP
Julia Balcerzak
Maja Napieraj
Amelia Napieraj
5b 3 miejsce w 44 Rekreacyjnej Parkowej Imprezie na Orientację w kategorii TP
Mateusz Tyszkiewicz
Jan Kępiński
6a
6b
2 miejsce w 44 Rekreacyjnej Parkowej Imprezie na Orientację w kategorii TM
Marcel Piotrowicz
Filip Oleszczyk
Rafał Wypyski
5b 1 miejsce w 28 Rekreacyjnej Imprezie na Orientację „Zepsute Kompasy” w kategorii TP
Kajetan Kociuba
Alan Skórzewski
Mateusz Żuchowski
4b 2 miejsce w 28 Rekreacyjnej Imprezie na Orientację „Zepsute Kompasy” w kategorii TP
Filip Tyszkiewicz
Piotr Polus
4a
5a
3 miejsce w 28 Rekreacyjnej Imprezie na Orientację „Zepsute Kompasy” w kategorii TP
Mateusz Tyszkiewicz
Eryk Lasek
6a 3 miejsce w 28 Rekreacyjnej Imprezie na Orientację „Zepsute Kompasy” w kategorii TM
Chór szkolny   1 miejsce w XVIII Szczecińskim Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej
Chór szkolny   2 miejsce w XXII Zachodniopomorskim Konkursie Kolęd i Pastorałek (będącym eliminacjami do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie)
Szkoła Podstawowa   Puchar Szczecina w Imprezach na Orientację 2016
Maja Napieraj
Amelia Napieraj
5b 1 miejsce w Mikołajkowej Imprezie na Orientację „Prezencik”
Eryk Lasek
Gracjan Nowakowski
6a 3 miejsce w Mikołajkowej Imprezie na Orientację „Prezencik”
Zuzanna Mamczak
Bartłomiej Borowski
6b Wyróżnienie w konkursie „Dzienniczek Polnej Bioróżnorodności” w okręgu zachodniopomorskim
Maciej Mazan
Eryk Lasek
6a 2 miejsce w VI rundzie Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację
Bartłomiej Borowski
Bartosz Czarnynoga
Szymon Grzegorz
Szymon Kalbarczyk
Olivier Pijanowski
Miłosz Sikorski
Błażej Sowiński
Eryk Wiśniewski
6b 3 miejsce w konkursie drużynowym „Liga Polnej Bioróżnorodności” okręgu zachodniopomorskim
Szkolne Koło LOP   1 miejsce w województwie zachodniopomorskim dla najaktywniejszego Szkolnego Koła LOP w kategorii "Zespoły Szkół" - edycja XXVI
Ola Niewczas
Amelia Napieraj
5b 2 Miejsce w 43 Parkowej Rekreacyjnej Imprezie na Orientację "JESIEŃ"
Rafał Wypyski
Daniel Bakalarz
5b 3 Miejsce w 43 Parkowej Rekreacyjnej Imprezie na Orientację "JESIEŃ"
Anna Malinowska
Ewelina Makowska
6b 2 Miejsce w 42 Parkowej Imprezie na Orientację "LATO"
Bartłomiej Borowski 6b 2 Miejsce w 42 Parkowej Imprezie na Orientację "LATO"
Filip Tyszkiewicz
Mateusz Tyszkiewicz
4a
6a
2 Miejsce w XXVII Rekreacyjnej Imprezie na Orientację „Gold Tower”
Maciej Mazan
Eryk Lasek
6a 3 Miejsce w XXVII Rekreacyjnej Imprezie na Orientację „Gold Tower”
2015 / 2016
Lidia Żuchowska 6b Laureatka konkursu ALBUS z języka angielskiego
Mikołaj Bałamącek
Fabian Lorek
6a
6b
Wyróżnienia w konkursie Albus z języka angielskiego
Maksymilian Szkoda
Szymon Białas
6a
4b
1 miejsce w XI Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury
Rafał Wypyski
Filip Oleszczyk
4b
4b
3 miejsce w XI Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury
Agata Dzióba 6a 1 miejsce indywidualnie w eliminacjach Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Nowogardzie
Karolina Mikuś
Agata Dzióba
Emil Połomski
Bartosz Bęben
6a
6a
6a
5a
3 miejsce drużynowo w eliminacjach Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Nowogardzie
Adam Mańczuk 6b finalista Konkurs Matematycznego Pangea; udział w etapie finałowym w Warszawie
Maciej Mazan 5a 1 miejsce w eliminacjach okręgowych Ogólnopolskiej Akademii - Konkursu Wiedzy o Prawie w kategorii SP w województwie zachodniopomorskim; zakwalifikowany do udziału w etapie ogólnopolskim
Jan Kępiński 5b Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie z Przyrody Galileo 2016
Maksymilian Szkoda 6a Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie z Przyrody Galileo 2016
Jakub Kupski
Bartłomiej Borowski
6b
5b
2 miejsce w 41 Parkowej Imprezie na Orientację "Wiosna" w Parku Kasprowicza w Szczecinie
Eryk Lasek
Mateusz Tyszkiewicz
5a 3 miejsce w 41 Parkowej Imprezie na Orientację "Wiosna" w Parku Kasprowicza w Szczecinie
Maksymilian Szkoda 6a Wyróżnienie za dobry wynik w konkursie Maks Matematyczny
Bartek Bęben
Eryk Lasek
5a 1 miejsce w XI Rekreacyjnej Imprezie na Orientację "Wiosenne Zmagania”
Mateusz Tyszkiewicz
Marcel Wolski
5a 2 miejsce w XI Rekreacyjnej Imprezie na Orientację "Wiosenne Zmagania”
Wiktoria Czerniawska
Paulina Dobrowolska
6b 3 miejsce w XI Rekreacyjnej Imprezie na Orientację "Wiosenne Zmagania”
Maciej Mazan
Mateusz Tyszkiewicz
5a 1 miejsce w 40 Parkowej Imprezie na Orientację "Zima" w Szczecinie
Jakub Kupski
Krzysztof Rybak
6b 2 miejsce w 40 Parkowej Imprezie na Orientację "Zima" w Szczecinie
Wiktoria Czerniawska
Paulina Dobrowolska
6b 3 miejsce w 40 Parkowej Imprezie na Orientację "Zima" w Szczecinie
Lidia Żuchowska  6b 3 miejsce w konkursie języka angielskiego Macmillan Tournament w kategorii klas szóstych
Wiktoria Czerniawska  6b Tytuł finalisty Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego
Adam Mańczuk  6b Tytuł finalisty Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego 
Maciej Mazan  5a Tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z przyrody OLIMPUS - sesja zimowa - 2016 (miejsce 9)
Maksymilian Szkoda  6a Finalista XIII Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego w języku angielskim „Maths in English”
Maksymilian Szkoda  6a Wyróżnienie za bardzo dobry wynik w konkursie Alfik Matematyczny
Lidia Żuchowska  6b Wyróżnienie za dobry wynik w konkursie Alfik Matematyczny
Emil Połomski 6a 2 miejsce w klasyfikacji uczniów szkół podstawowych Pucharu Stargardu w Marszach na Orientację
Miłosz Sikorski
Błażej Sowiński
5b 2 miejsce w XXVII Rekreacyjnej Imprezie na Orientację "Zepsute Kompasy”
Emil Połomski
Paweł Beker
6a 3 miejsce w XXVII Rekreacyjnej Imprezie na Orientację "Zepsute Kompasy”
Mikołaj Bałamącek
Maksymilian Szkoda
6a 2 miejsce w 1 Rundzie Pucharu Starego Remola 2016 w Marszach na Orientację
Jakub Kupski
Krzysztof Rybak
6b 3 miejsce w 1 Rundzie Pucharu Starego Remola 2016 w Marszach na Orientację
Kornelia Mićko  4a 2 miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Recyklingowym ph. "Świąteczna ozdoba recyklingowa"
Agata Strzała 5a wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie Recyklingowym ph. "Świąteczna ozdoba recyklingowa"
Szkoła Podstawowa   Puchar Szczecina w Imprezach na Orientację w kategorii TP (do lat 13)
Emil Połomski
Paweł Beker
6a 2 miejsce w XXIII Mikołajkowej Imprezie na Orientację "Prezencik" w Parku Leśnym Arkonka w Szczecinie
Dawid Stasiak
Gracjan Nowakowski
6b
5a
3 miejsce w XXIII Mikołajkowej Imprezie na Orientację "Prezencik" w Parku Leśnym Arkonka w Szczecinie
Mikołaj Bałamącek
Maksymilian Szkoda
Emil Połomski
6a 2 miejsce w trzeciej edycji Pucharu Stargardu 2015 w Imprezach na Orientację
Szkolne Koło LOP   1 miejsce w województwie zachodniopomorskim dla najaktywniejszego Szkolnego Koła LOP w kategorii "Zespoły Szkół" - edycja XXV
Mikołaj Bałamącek
Maksymilian Szkoda 
6a 2 miejsce w XI jesiennej imprezie na orientację w Gryfinie
Jakub Kupski
Krzysztof Rybak 
6b 3 miejsce w XI jesiennej imprezie na orientację w Gryfinie
Mikołaj Bałamącek
Maksymilian Szkoda 
6a 1 miejsce w XLIII Parkowej Imprezie na Orientację "Jesień" w Szczecinie
Paweł Beker
Krzysztof Rybak 
6a
6b
2 miejsce w XLIII Parkowej Imprezie na Orientację "Jesień" w Szczecinie
Mikołaj Bałamącek
Maksymilian Szkoda
Emil Połomski 
6a 1 miejsce w Wieczornej Imprezie na Orientację HallowIno w Stargardzie
Krzysztof Rybak 6b 3 miejsce w Wieczornej Imprezie na Orientację HallowInO w Stargardzie
Mikołaj Bałamącek
Maksymilian Szkoda 
6a 1 miejsce w 42 Parkowej Imprezie na Orientację "Lato" w Szczecinie
Emil Połomski 6a 2 miejsce w 42 Parkowej Imprezie na Orientację "Lato" w Szczecinie
Wiktoria Czerniawska
Paulina Dobrowolska
6a 3 miejsce w 42 Parkowej Imprezie na Orientację "Lato" w Szczecinie
2014 / 2015
Piotr Zieliński  6a Tytuł laureata oraz dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie j. angielskiego ALBUS 2015 (miejsce 9)
Jan Kępiński 4b Tytuł laureata oraz dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie j. angielskiego ALBUS 2015 (miejsce 9)
Lidia Żuchowska 5b Tytuł laureata, nagrodę książkową oraz dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie j. angielskiego ALBUS 2015 (miejsce 5)
Lidia Żuchowska 5b 1 miejsce i Tytuł Matematycznego Asa stopnia I w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Czwóreczka", 3 miejsce indywidualnie w III edycji międzyszkolnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego "Mądra Główka"
Paweł Sowiński 6b 3 miejsce i Tytuł Matematycznego Asa stopnia II w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Czwóreczka", wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
Maksymilian Szkoda 5a wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
Konrad Żukowski
Michał Lata
6b
5b
2 miejsce drużynowo w III Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym „Młodszy Ekspert IT z elementami języka angielskiego”
Konrad Żukowski 6b Tytuł III. „Młodszego Ekspertem IT” w III Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym „Młodszy Ekspert IT z elementami języka angielskiego”
Jan Kępiński 4b 2 miejsce w powiatowym konkursie języka angielskiego MacMillan School Tournament 2015 w kategorii klas IV
Lidia Żuchowska 5b 1 miejsce w powiatowym konkursie języka angielskiego MacMillan School Tournament 2015 w kategorii klas V
Piotr Zieliński 6a 1 miejsce w powiatowym konkursie języka angielskiego MacMillan School Tournament 2015 w kategorii klas VI
Adam Korniejczuk 6a 2 miejsce w powiatowym konkursie języka angielskiego MacMillan School Tournament 2015 w kategorii klas VI
Ewelina Makowska
Marta Piotrowska
4b Laureatki konkursu na kartkę wielkanocną (konkurs organizowany przez Goleniowski Dom Kultury)
Patryk Schmidt 6a Laureat konkursu na kartkę wielkanocną (konkurs organizowany przez Goleniowski Dom Kultury)
Szymon Świątek 4b 1 miejsce w konkursie plastycznym - „Wiersze pędzlem malowane - ilustracja twórczości Joanny Kulmowej.
Lidia Żuchowska 5b 3 miejsce indywidualnie w III edycji międzyszkolnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego "Mądra Główka"
Emilia Mikuś 6a 2 miejsce w konkursie powiatowym "Ortofrajda 2015"
Lidia Żuchowska 5b 1 miejsce w Polsce z języka angielskiego – Konkurs Galileo 2015
Paweł Sowiński
Damian Napieraj
6b 1 miejsce w XXXIX edycji Rekreacyjnej Parkowej Imprezy na Orientację "Zima" w Parku Kasprowicza w Szczecinie
Adrian Kozłowski
Dawid Szymczak
6b 2 miejsce w XXXIX edycji Rekreacyjnej Parkowej Imprezy na Orientację "Zima" w Parku Kasprowicza w Szczecinie
Adam Korniejczuk 6a Tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie z Przyrody OLIMPUS - sesja zimowa 2015 (9 miejsce)
Jan Kępiński 4b Tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego OLIMPUS - sesja zimowa 2015 (10 miejsce)
Lidia Żuchowska 5a Tytuł Laureata i nagroda książkowa w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego OLIMPUS - sesja zimowa 2015 (3 miejsce)
Bartłomiej Borowski 4b 1 miejsce w II kategorii kl. IV–VI na szczeblu wojewódzkim; praca zakwalifikowana do etapu centralnego (ogólnopolskiego) w XXVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Mój las”
Lidia Żuchowska 5a Tytuł Laureata w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego OLIMPUS - sesja jesienna 2014 (10 miejsce)
Jan Kępiński 4b Tytuł Laureata w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego OLIMPUS - sesja jesienna 2014 (11 miejsce)
Piotr Zieliński 6a zakwalifikowany do udziału w etapie wojewódzkim Przedmiotowego Konkursu Matematycznego
SP Kliniska Wielkie 4-6 1 miejsce w klasyfikacji Pucharu Szczecina 2014 w imprezach na orientację pod hasłem "Rusz się w teren z Wikingiem"
Adrian Kozłowski
Piotr Nalepko
6b
6a
1 miejsce w XV Mikołajkowej Imprezie na Orientację "Prezencik" w Parku Leśnym Arkonka w Szczecinie
Adam Korniejczuk
Dominik Rozdeba
6a 2 miejsce w XV Mikołajkowej Imprezie na Orientację "Prezencik" w Parku Leśnym Arkonka w Szczecinie
Dawid Napieraj
Paweł Sowiński
6b 3 miejsce w XV Mikołajkowej Imprezie na Orientację "Prezencik" w Parku Leśnym Arkonka w Szczecinie
Szkolne Koło LOP   1 miejsce w województwie zachodniopomorskim dla najaktywniejszego Szkolnego Koła LOP w kategorii "Zespoły Szkół" - edycja XXXIV
Nowinki z 16 4b Nagroda Szkolnego Pulitzera w XIV edycji konkursu organizowanego przez „Kurier Szczeciński” we współpracy z WFOŚiGW w Szczecinie w kategorii "gazetki szkół podstawowych"
Mikołaj Bałamącek
Maksymilian Szkoda
5a 2 miejsce w XXXVII edycji Rekreacyjnej Parkowej Imprezy na Orientację "Jesień" w Parku Kasprowicza w Szczecinie
Kacper Raczyński
Piotr Zieliński
6a 3 miejsce w XXXVII edycji Rekreacyjnej Parkowej Imprezy na Orientację "Jesień" w Parku Kasprowicza w Szczecinie
Mikołaj Bałamącek
Maksymilian Szkoda
5a 2 miejsce w XXXV edycji Parkowej Imprezy na Orientację "Lato" w Parku Kasprowicza w Szczecinie
Mateusz Tyszkiewicz
Eliasz Aksamit
4a 3 miejsce w XXXV edycji Parkowej Imprezy na Orientację "Lato" w Parku Kasprowicza w Szczecinie
Data dodania: 2018-05-08 10:09:08
Data edycji: 2019-06-03 19:38:33
Ilość wyświetleń: 1275

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button