Osiągnięcia - Szkoła Podstawowa IV-VI

2017 / 2018
Kajetan Kociuba
Alan Skórzewski
Mateusz Żuchowski
5b
1 miejsce w kategorii TD w XIII Jesiennej Imprezie na Orientację w Gryfinie
Piotr Polus
Kamil Beta
Ola Piotrowicz
6a
6b
4a
1 miejsce w kategorii TD w XIII Jesiennej Imprezie na Orientację w Gryfinie
Julia Balcerzak
Mają Napieraj
Ola Tomaszewska
6b
6b
6a
1 miejsce w kategorii TD w XIII Jesiennej Imprezie na Orientację w Gryfinie
Dominik Rozdeba 7a 1 miejsce w kategorii TM w XIII Jesiennej Imprezie na Orientację w Gryfinie
Eryk Rosłan 4a 1 miejsce w konkursie plastycznym "5 lat minęło jak jeden dzień – Krwiobus oczami dziecka."
klasa 7b 7b Laureat filmowego konkursu gminnego „Niepełnosprawność i życie”
2016 / 2017
Dominika Felusiak
4b
1 miejsce w XII Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury w kategorii TD
Dobrosława Wyszecka
5b
3 miejsce w konkursie plastycznym "Cztery łapy, czyli literackie spotkania ze zwierzętami"
Maksymilian Podgórski
Martyna Podgórska
Klaudia Majkrzak
6a
4b
4b
1 miejsce w XII Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury w kategorii TD
Szymon Kalbarczyk
Ewelina Makowska
6b
1 miejsce w XII Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury w kategorii TD
Kamil Beta
Marcel Piotrowicz
Mateusz Sawicki
5b
3 miejsce w XII Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury w kategorii TD
Picur Karol
Mazan Karolina
Tyszkiewicz Filip
Kociuba Kajetan
Wieliczko Marta
Mićko Kornelia
Wiśniewski Eryk
3c
4b
4a
4b
4a
5a
6b
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
Zuzanna Mamczak
6b
Wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Technicznym „Eko-Zabawka”
Maciej Mazan
Mateusz Tyszkiewicz
Bartosz Bęben
6a
7 miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Wiedzy Turystyczno – Krajoznawczej
Emilia Żeromska 4b
5 miejsce w kategorii klas czwartych w Międzyszkolnym turnieju wiedzy z języka angielskiego „Macmillan Primary School Tournament”
Aleksandra Tomaszewska 5a
11 miejsce w kategorii klas piątych w Międzyszkolnym turnieju wiedzy z języka angielskiego „Macmillan Primary School Tournament”
Anna Braziul 5a
14 miejsce w kategorii klas piątych w Międzyszkolnym turnieju wiedzy z języka angielskiego „Macmillan Primary School Tournament”
Jan Kępiński 6b
8 miejsce w kategorii klas szóstych w Międzyszkolnym turnieju wiedzy z języka angielskiego „Macmillan Primary School Tournament”
Barbara Zasuwa 6a
11 miejsce w kategorii klas szóstych w Międzyszkolnym turnieju wiedzy z języka angielskiego "Macmillan Primary School Tournament"
Kajetan Kociuba
Alan Skórzewski
Martyna Mańczuk
4b
4b
4a
1 miejsce w 44 Rekreacyjnej Parkowej Imprezie na Orientację w kategorii TP
Daniel Bakalarz
Filip Oleszczyk
5b
2 miejsce w 44 Rekreacyjnej Parkowej Imprezie na Orientację w kategorii TP
Julia Balcerzak
Maja Napieraj
Amelia Napieraj
5b
3 miejsce w 44 Rekreacyjnej Parkowej Imprezie na Orientację w kategorii TP
Mateusz Tyszkiewicz
Jan Kępiński
6a
6b
2 miejsce w 44 Rekreacyjnej Parkowej Imprezie na Orientację w kategorii TM
Marcel Piotrowicz
Filip Oleszczyk
Rafał Wypyski
5b
1 miejsce w 28 Rekreacyjnej Imprezie na Orientację „Zepsute Kompasy” w kategorii TP
Kajetan Kociuba
Alan Skórzewski
Mateusz Żuchowski
4b
2 miejsce w 28 Rekreacyjnej Imprezie na Orientację „Zepsute Kompasy” w kategorii TP
Filip Tyszkiewicz
Piotr Polus
4a
5a
3 miejsce w 28 Rekreacyjnej Imprezie na Orientację „Zepsute Kompasy” w kategorii TP
Mateusz Tyszkiewicz
Eryk Lasek
6a
3 miejsce w 28 Rekreacyjnej Imprezie na Orientację „Zepsute Kompasy” w kategorii TM
Chór szkolny
1 miejsce w XVIII Szczecińskim Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej
Chór szkolny
2 miejsce w XXII Zachodniopomorskim Konkursie Kolęd i Pastorałek (będącym eliminacjami do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie)
Szkoła Podstawowa
Puchar Szczecina w Imprezach na Orientację 2016
Maja Napieraj
Amelia Napieraj
5b
1 miejsce w Mikołajkowej Imprezie na Orientację „Prezencik”
Eryk Lasek
Gracjan Nowakowski
6a
3 miejsce w Mikołajkowej Imprezie na Orientację „Prezencik”
Zuzanna Mamczak
Bartłomiej Borowski
6b
Wyróżnienie w konkursie „Dzienniczek Polnej Bioróżnorodności” w okręgu zachodniopomorskim
Maciej Mazan
Eryk Lasek
6a
2 miejsce w VI rundzie Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację
Bartłomiej Borowski
Bartosz Czarnynoga
Szymon Grzegorz
Szymon Kalbarczyk
Olivier Pijanowski
Miłosz Sikorski
Błażej Sowiński
Eryk Wiśniewski
6b 3 miejsce w konkursie drużynowym „Liga Polnej Bioróżnorodności” okręgu zachodniopomorskim
Szkolne Koło LOP 1 miejsce w województwie zachodniopomorskim dla najaktywniejszego Szkolnego Koła LOP w kategorii "Zespoły Szkół" - edycja XXVI
Ola Niewczas
Amelia Napieraj
5b
2 Miejsce w 43 Parkowej Rekreacyjnej Imprezie na Orientację "JESIEŃ"
Rafał Wypyski
Daniel Bakalarz
5b
3 Miejsce w 43 Parkowej Rekreacyjnej Imprezie na Orientację "JESIEŃ"
Anna Malinowska
Ewelina Makowska
6b
2 Miejsce w 42 Parkowej Imprezie na Orientację "LATO"
Bartłomiej Borowski 6b
2 Miejsce w 42 Parkowej Imprezie na Orientację "LATO"
Filip Tyszkiewicz
Mateusz Tyszkiewicz
4a
6a
2 Miejsce w XXVII Rekreacyjnej Imprezie na Orientację „Gold Tower”
Maciej Mazan
Eryk Lasek
6a 3 Miejsce w XXVII Rekreacyjnej Imprezie na Orientację „Gold Tower”
2015 / 2016
Lidia Żuchowska
6b
Laureatka konkursu ALBUS z języka angielskiego
Mikołaj Bałamącek
Fabian Lorek
6a
6b
Wyróżnienia w konkursie Albus z języka angielskiego
Maksymilian Szkoda
Szymon Białas
6a
4b
1 miejsce w XI Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury
Rafał Wypyski
Filip Oleszczyk
4b
4b
3 miejsce w XI Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury
Agata Dzióba 6a
1 miejsce indywidualnie w eliminacjach Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Nowogardzie
Karolina Mikuś
Agata Dzióba
Emil Połomski
Bartosz Bęben
6a
6a
6a
5a
3 miejsce drużynowo w eliminacjach Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Nowogardzie
Adam Mańczuk
6b
finalista Konkurs Matematycznego Pangea; udział w etapie finałowym w Warszawie
Maciej Mazan
5a
1 miejsce w eliminacjach okręgowych Ogólnopolskiej Akademii - Konkursu Wiedzy o Prawie w kategorii SP w województwie zachodniopomorskim; zakwalifikowany do udziału w etapie ogólnopolskim
Jan Kępiński
5b
Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie z Przyrody Galileo 2016
Maksymilian Szkoda
6a
Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie z Przyrody Galileo 2016
Jakub Kupski
Bartłomiej Borowski
6b
5b
2 miejsce w 41 Parkowej Imprezie na Orientację "Wiosna" w Parku Kasprowicza w Szczecinie
Eryk Lasek
Mateusz Tyszkiewicz
5a
3 miejsce w 41 Parkowej Imprezie na Orientację "Wiosna" w Parku Kasprowicza w Szczecinie
Maksymilian Szkoda
6a
Wyróżnienie za dobry wynik w konkursie Maks Matematyczny
Bartek Bęben
Eryk Lasek
5a
1 miejsce w XI Rekreacyjnej Imprezie na Orientację "Wiosenne Zmagania”
Mateusz Tyszkiewicz
Marcel Wolski
5a
2 miejsce w XI Rekreacyjnej Imprezie na Orientację "Wiosenne Zmagania”
Wiktoria Czerniawska
Paulina Dobrowolska
6b
3 miejsce w XI Rekreacyjnej Imprezie na Orientację "Wiosenne Zmagania”
Maciej Mazan
Mateusz Tyszkiewicz
5a
1 miejsce w 40 Parkowej Imprezie na Orientację "Zima" w Szczecinie
Jakub Kupski
Krzysztof Rybak
6b
2 miejsce w 40 Parkowej Imprezie na Orientację "Zima" w Szczecinie
Wiktoria Czerniawska
Paulina Dobrowolska
6b
3 miejsce w 40 Parkowej Imprezie na Orientację "Zima" w Szczecinie
Lidia Żuchowska
6b
3 miejsce w konkursie języka angielskiego Macmillan Tournament w kategorii klas szóstych
Wiktoria Czerniawska
6b
Tytuł finalisty Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego
Adam Mańczuk
6b
Tytuł finalisty Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego
Maciej Mazan
5a
Tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z przyrody OLIMPUS - sesja zimowa - 2016 (miejsce 9)
Maksymilian Szkoda
6a
Finalista XIII Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego w języku angielskim „Maths in English”
Maksymilian Szkoda
6a
Wyróżnienie za bardzo dobry wynik w konkursie Alfik Matematyczny
Lidia Żuchowska
6b
Wyróżnienie za dobry wynik w konkursie Alfik Matematyczny
Emil Połomski
6a
2 miejsce w klasyfikacji uczniów szkół podstawowych Pucharu Stargardu w Marszach na Orientację
Miłosz Sikorski
Błażej Sowiński
5b
2 miejsce w XXVII Rekreacyjnej Imprezie na Orientację "Zepsute Kompasy”
Emil Połomski
Paweł Beker
6a
3 miejsce w XXVII Rekreacyjnej Imprezie na Orientację "Zepsute Kompasy”
Mikołaj Bałamącek
Maksymilian Szkoda
6a
2 miejsce w 1 Rundzie Pucharu Starego Remola 2016 w Marszach na Orientację
Jakub Kupski
Krzysztof Rybak
6b
3 miejsce w 1 Rundzie Pucharu Starego Remola 2016 w Marszach na Orientację
Kornelia Mićko
4a
2 miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Recyklingowym ph. "Świąteczna ozdoba recyklingowa"
Agata Strzała
5a
wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie Recyklingowym ph. "Świąteczna ozdoba recyklingowa"
Szkoła Podstawowa

Puchar Szczecina w Imprezach na Orientację w kategorii TP (do lat 13)
Emil Połomski
Paweł Beker

6a
2 miejsce w XXIII Mikołajkowej Imprezie na Orientację "Prezencik" w Parku Leśnym Arkonka w Szczecinie
Dawid Stasiak
Gracjan Nowakowski

6b
5a
3 miejsce w XXIII Mikołajkowej Imprezie na Orientację "Prezencik" w Parku Leśnym Arkonka w Szczecinie
Mikołaj Bałamącek
Maksymilian Szkoda
Emil Połomski

6a
2 miejsce w trzeciej edycji Pucharu Stargardu 2015 w Imprezach na Orientację
Szkolne Koło LOP

1 miejsce w województwie zachodniopomorskim dla najaktywniejszego Szkolnego Koła LOP w kategorii "Zespoły Szkół" - edycja XXV
Mikołaj Bałamącek
Maksymilian Szkoda

6a
2 miejsce w XI jesiennej imprezie na orientację w Gryfinie
Jakub Kupski
Krzysztof Rybak
6b
3 miejsce w XI jesiennej imprezie na orientację w Gryfinie
Mikołaj Bałamącek
Maksymilian Szkoda

6a
1 miejsce w XLIII Parkowej Imprezie na Orientację "Jesień" w Szczecinie
Paweł Beker
Krzysztof Rybak
6a
6b
2 miejsce w XLIII Parkowej Imprezie na Orientację "Jesień" w Szczecinie
Mikołaj Bałamącek
Maksymilian Szkoda
Emil Połomski
6a
1 miejsce w Wieczornej Imprezie na Orientację HallowIno w Stargardzie
Krzysztof Rybak
6b
3 miejsce w Wieczornej Imprezie na Orientację HallowInO w Stargardzie
Mikołaj Bałamącek
Maksymilian Szkoda
6a
1 miejsce w 42 Parkowej Imprezie na Orientację "Lato" w Szczecinie
Emil Połomski
6a
2 miejsce w 42 Parkowej Imprezie na Orientację "Lato" w Szczecinie
Wiktoria Czerniawska
Paulina Dobrowolska
6a
3 miejsce w 42 Parkowej Imprezie na Orientację "Lato" w Szczecinie
2014 / 2015
Piotr Zieliński
6a
Tytuł laureata oraz dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie j. angielskiego ALBUS 2015 (miejsce 9)
Jan Kępiński
4b
Tytuł laureata oraz dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie j. angielskiego ALBUS 2015 (miejsce 9)
Lidia Żuchowska
5b
Tytuł laureata, nagrodę książkową oraz dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie j. angielskiego ALBUS 2015 (miejsce 5)
Lidia Żuchowska
5b
1 miejsce i Tytuł Matematycznego Asa stopnia I w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Czwóreczka", 3 miejsce indywidualnie w III edycji międzyszkolnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego "Mądra Główka"
Paweł Sowiński
6b
3 miejsce i Tytuł Matematycznego Asa stopnia II w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Czwóreczka", wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
Maksymilian Szkoda
5a
wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
Konrad Żukowski
Michał Lata
6b
5b
2 miejsce drużynowo w III Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym „Młodszy Ekspert IT z elementami języka angielskiego”
Konrad Żukowski 6b
Tytuł III. „Młodszego Ekspertem IT” w III Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym „Młodszy Ekspert IT z elementami języka angielskiego”
Jan Kępiński 4b 2 miejsce w powiatowym konkursie języka angielskiego MacMillan School Tournament 2015 w kategorii klas IV
Lidia Żuchowska 5b 1 miejsce w powiatowym konkursie języka angielskiego MacMillan School Tournament 2015 w kategorii klas V
Piotr Zieliński 6a
1 miejsce w powiatowym konkursie języka angielskiego MacMillan School Tournament 2015 w kategorii klas VI
Adam Korniejczuk 6a
2 miejsce w powiatowym konkursie języka angielskiego MacMillan School Tournament 2015 w kategorii klas VI
Ewelina Makowska
Marta Piotrowska
4b Laureatki konkursu na kartkę wielkanocną (konkurs organizowany przez Goleniowski Dom Kultury)
Patryk Schmidt 6a
Laureat konkursu na kartkę wielkanocną (konkurs organizowany przez Goleniowski Dom Kultury)
Szymon Świątek 4b 1 miejsce w konkursie plastycznym - „Wiersze pędzlem malowane - ilustracja twórczości Joanny Kulmowej.
Lidia Żuchowska 5b 3 miejsce indywidualnie w III edycji międzyszkolnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego "Mądra Główka"
Emilia Mikuś 6a 2 miejsce w konkursie powiatowym "Ortofrajda 2015"
Lidia Żuchowska 5b 1 miejsce w Polsce z języka angielskiego – Konkurs Galileo 2015
Paweł Sowiński
Damian Napieraj
6b 1 miejsce w XXXIX edycji Rekreacyjnej Parkowej Imprezy na Orientację "Zima" w Parku Kasprowicza w Szczecinie
Adrian Kozłowski
Dawid Szymczak
6b 2 miejsce w XXXIX edycji Rekreacyjnej Parkowej Imprezy na Orientację "Zima" w Parku Kasprowicza w Szczecinie
Adam Korniejczuk 6a
Tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie z Przyrody OLIMPUS - sesja zimowa 2015 (9 miejsce)
Jan Kępiński 4b
Tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego OLIMPUS - sesja zimowa 2015 (10 miejsce)
Lidia Żuchowska 5a
Tytuł Laureata i nagroda książkowa w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego OLIMPUS - sesja zimowa 2015 (3 miejsce)
Bartłomiej Borowski 4b
1 miejsce w II kategorii kl. IV–VI na szczeblu wojewódzkim; praca zakwalifikowana do etapu centralnego (ogólnopolskiego) w XXVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Mój las”
Lidia Żuchowska 5a
Tytuł Laureata w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego OLIMPUS - sesja jesienna 2014 (10 miejsce)
Jan Kępiński 4b
Tytuł Laureata w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego OLIMPUS - sesja jesienna 2014 (11 miejsce)
Piotr Zieliński 6a
zakwalifikowany do udziału w etapie wojewódzkim Przedmiotowego Konkursu Matematycznego
SP Kliniska Wielkie 4-6
1 miejsce w klasyfikacji Pucharu Szczecina 2014 w imprezach na orientację pod hasłem "Rusz się w teren z Wikingiem"
Adrian Kozłowski
Piotr Nalepko
6b
6a
1 miejsce w XV Mikołajkowej Imprezie na Orientację "Prezencik" w Parku Leśnym Arkonka w Szczecinie
Adam Korniejczuk
Dominik Rozdeba
6a
2 miejsce w XV Mikołajkowej Imprezie na Orientację "Prezencik" w Parku Leśnym Arkonka w Szczecinie
Dawid Napieraj
Paweł Sowiński
6b
3 miejsce w XV Mikołajkowej Imprezie na Orientację "Prezencik" w Parku Leśnym Arkonka w Szczecinie
Szkolne Koło LOP

1 miejsce w województwie zachodniopomorskim dla najaktywniejszego Szkolnego Koła LOP w kategorii "Zespoły Szkół" - edycja XXXIV
Nowinki z 16
4b
Nagroda Szkolnego Pulitzera w XIV edycji konkursu organizowanego przez „Kurier Szczeciński” we współpracy z WFOŚiGW w Szczecinie w kategorii "gazetki szkół podstawowych"
Mikołaj Bałamącek
Maksymilian Szkoda
5a
2 miejsce w XXXVII edycji Rekreacyjnej Parkowej Imprezy na Orientację "Jesień" w Parku Kasprowicza w Szczecinie
Kacper Raczyński
Piotr Zieliński
6a
3 miejsce w XXXVII edycji Rekreacyjnej Parkowej Imprezy na Orientację "Jesień" w Parku Kasprowicza w Szczecinie
Mikołaj Bałamącek
Maksymilian Szkoda
5a
2 miejsce w XXXV edycji Parkowej Imprezy na Orientację "Lato" w Parku Kasprowicza w Szczecinie
Mateusz Tyszkiewicz
Eliasz Aksamit
4a
3 miejsce w XXXV edycji Parkowej Imprezy na Orientację "Lato" w Parku Kasprowicza w Szczecinie

Impotencja u mężczyzn jest niczym nie do pomyślenia

Impotencja może być naprawdę trudną sytuacją. Jest to bardziej u mężczyzn, ponieważ stan jest bezpośrednio związany z cechami, takimi jak męskość, wigor, żywotność, itp., Co tylko zwiększa ciśnienie przyłożenia, na jakie może się zmierzyć dana osoba. Takie urazy traumatyczne i ich pogłębiające się postrzeganie przez ludzi wokół może sprawić, że ktoś osłabia się zachowaniem i wejdzie do skorupy. Zasadniczo osoba poszkodowana zamknęła się od świata, aby uniknąć wstydu i zakłopotania, co z pewnością nie jest sposobem na sprawy.
Choć zaburzenia erekcji nie są najłatwiejsze do pokonania, nie mówiąc już o tym, wiele osób zdołało odwrócić ten stan. Jednym z najważniejszych czynników za tym osiągnięciem byłby fakt, że przyjęli go jako normalny warunek wpływający na życie ludzkie i zdecydowali się przezwyciężyć to, zanim zdołałoby ich przezwyciężyć. Impotencja jest naturalnym problemem spowodowanym rosnącym wiekiem, co nie jest powodem do wstydu. Wcale nie należy się obawiać impotencji, a wtedy łatwo byłoby ją pokonać. Oto kilka metod, za pomocą których nie należy zapinać pod naciskiem impotencji.

Kup kobiety Viagra | Kje kupiti Viagra | A nők vegyenek Viagra | Řekl doktor Sildenafil