Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Wybory w Szkolnym Kole LOP

W poniedziałek (21.09.2020 r.) odbyło się drugie już w tym roku spotkanie członków Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody. Uczniowie zapoznali się z zasadami pracy w kole, a także dokonali wyboru nowego zarządu koła.

 

Miło nam poinformować, że prezesem koła została uczennica klasy 7a – Anna Dudek (wielokrotna laureatka konkursów ekologicznych i przyrodniczych, aktywna działaczka LOP, uczestniczka Światowych Dni Ptaków Wędrownych). Wiceprezesem koła została uczennica klasy 7c – Zofia Lewicka (laureatka konkursu ekologicznego, uczestniczka wycieczek terenowych, np. „Zimowego Ptakoliczenia”, aktywny członek LOP).

 

Przed nami wybór działań na bieżący rok szkolny i spisanie planu pracy koła. Zadanie jest nieco utrudnione ze względu na panującą w kraju sytuację pandemiczną, przez co zmieniamy charakter wielu akcji szkolnych i pozaszkolnych. Przykładem mogą być kolejne akcje, np. październikowe „Europejskie Dni Ptaków” czy styczniowe „Zimowe Ptakoliczenie”. Zamiast wycieczek terenowych odbędą się indywidualne obserwacje członków LOP, a wyniki zebrane w całość zostaną tradycyjnie przesłane do Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków.

 

Zachęcamy uczniów, aby dbali o ojczystą przyrodę na co dzień. Ci, którzy mają ochotę pracować nieco więcej, aby zapisywali się do naszego koła  i pomagali nam w działaniu na jej korzyść.

Data dodania: 2020-09-21 20:55:07
Data edycji: 2020-09-28 20:57:48
Ilość wyświetleń: 122

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Podstrony

Zobacz podstrony klas i nauczycieli
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej