Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

                                                  

Kliniska Wielkie, dn. 26 czerwca 2020 r.

 

Drodzy Uczniowie,

nadszedł ten dzień… Koniec Roku Szkolnego 2019/2020. Jeszcze tylko wychowawcy wręczą Wam świadectwa i „pobiegniecie w kierunku wakacji”, spełniać swoje marzenia i delektować się każdą chwilą, którą spędzicie , tak jak lubicie.

Gratuluję Wam wszystkich sukcesów, które wzbogaciły Waszą pewność siebie i wpłynęły na poczucie wartości. Jesteście wspaniałymi ludźmi. Najpiękniejsze jest to, że różnicie się miedzy sobą, a jednocześnie każdy z Was, stanowi niezbędną cząstkę naszej wyjątkowej, szkolnej społeczności.

Jestem dumna z Waszej pracy i przekonana, po trudnych doświadczeniach mijającego roku szkolnego,  że razem poradzimy sobie w każdej sytuacji.

Wspaniałych, pełnych słońca, uśmiechów i serdeczności WAKACJI!!!!

 

Drodzy Rodzice,

dziękuję za to, że wspieracie swoje dzieci w kierunku budowania szkolnej wspólnoty. Doceniam Państwa zaangażowanie w tworzenie szkoły o solidnych fundamentach, opartych na wartościach. Dzięki  Waszym dobrym słowom oraz obiektywnym ocenom, łatwiej było nam przetrwać trudne momenty, których doświadczyliśmy wiele w mijającym czasie.

Życzę Państwu spokojnego wypoczynku, obfitego w piękne chwile wśród najważniejszych osób.

 

Drodzy Nauczyciele,

dziękuję za Wasze zaangażowanie, otwartość na zmiany i wsparcie. Udowodniliście, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Droga, którą przeszliśmy w ostatnich tygodniach była dość wyboista, pełna zakrętów i niespodzianek.  Wy szliście cały czas na przód, bez względu na trudności. Wierzę, że doświadczenia minionych tygodni umocnią nasz zespół i będą kierunkiem działań na kolejny rok szkolny.

Życzę Wam słonecznego urlopu na miarę marzeń każdego z Was.

Data dodania: 2020-06-26 09:00:00
Data edycji: 2020-06-29 19:01:26
Ilość wyświetleń: 328

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Podstrony

Zobacz podstrony klas i nauczycieli
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button