Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Podsumowanie 14 Puchar Starego Remola 2019 w Marszach na Orientację

Podsumowanie 14 Puchar Starego Remola 2019 w Marszach na Orientację

W tym roku wzięliśmy udział w 6 z 8 rund szczecińskich Marszów na Orientację, organizowanych przez Klub Orientacji Sportowej BnO Szczecin. Ponadto runda druga Pucharu Starego Remola była trójetapowa i zaliczana do klasyfikacji Pucharu Polski w Marszach na Orientację. W ramach 14 cyklu szukaliśmy punktów z mapy w okolicach Jeziora Szmaragdowego, Doliny Siedmiu Młynów, Arkonki i na Syrenich Stawach.

 

Na każdej rundzie na której byliśmy obecni, stanowiliśmy bardzo liczny zespół, w skład który wchodzili nie tylko aktualni uczniowie ale także: absolwenci szkoły z dwóch ostatnich lat, nauczyciele i rodzice naszych uczniów.

 

Był to nasz czwarty cykl Pucharu Starego Remola, w którym braliśmy udział. Od początku zawsze udawało się nam w klasyfikacji rocznej zdobyć miejsce (drugie lub trzeci) na podium. W tym roku po raz pierwszy udało nam się zdobyć najwyższe miejsce na podium (pierwsze) i to od razu w dwóch kategoriach dla najmłodszych.

 

W klasyfikacji końcowej 14 Pucharu Starego Remola 2019:


W kategorii dla najmłodszych TD (w której sklasyfikowano 56 dzieci) panowała największa konkurencja.

Miejsce 1  zajęli ex aequo Wojtek Rusinek (7a) i Kajetan Kociuba. Na wyróżnienie zasłużyli także sklasyfikowani w pierwszej dziesiątce: Mateusz Żuchowski, Maksymilian Ługowski (5a),  Wojtek Podgórski (5b),  Oleksandr Futka (7b)  i Maksymilian Kociuba (5b), którzy reprezentowali naszą szkołę w większości rund i walczyli do samego końca o jak najwyższą lokatę. 

 

W kategorii TM (w której sklasyfikowano 39 nastolatków): miejsce 1  zajął Marcel Piotrowicz (8b), natomiast miejsce 2 - Szymon Kalbarczyk (tegoroczny absolwent).

Data dodania: 2019-12-31 16:28:46
Data edycji: 2020-01-11 16:29:26
Ilość wyświetleń: 125

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Podstrony

Zobacz podstrony klas i nauczycieli
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button