12.05.2020 - Temat: Urlaubserinnerungen - czas przeszły Präteritum czasownika sein - Szkoła Podstawowa w Kliniskach Wielkich

Guten Morgen ;)

DziÄ™kujÄ™ bardzo wszystkim, którzy odesÅ‚ali do mnie prace. Szkoda, że tak maÅ‚o z Was spróbowaÅ‚o zagrać w grÄ™, którÄ… zaproponowaÅ‚em. Przy pomocy aplikacji quizizz bÄ™dÄ™ sprawdzaÅ‚ WaszÄ… wiedzÄ™ i wstawiaÅ‚ oceny. LogujÄ…c siÄ™ do gry proszÄ™ zawsze wpisywać imiÄ™, pierwszÄ… literÄ™ nazwiska i klasÄ™, wtedy bÄ™dÄ™ wiedziaÅ‚ kogo mam ocenić.

Dzisiaj chciaÅ‚bym, abyÅ›cie poczytali sobie o czasie przeszÅ‚ym Präteritum czasownika sein (być) na stronie 87 w podrÄ™czniku oraz o okrÄ™slaniu miejsca i kierunku. Po przeczytaniu tych 2ch punktów wykonajcie ćwiczenia, które doÅ‚Ä…czam do lekcji. Osoby zarejestrowane na platformie mogÄ… wykonać ćwiczenia online.

Data dodania: 2020-05-11 23:37:18
Data edycji: 2020-05-11 23:38:16