19.05.2020 - Temat: Körperteile

Guten Morgen :)

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy odesłali zadania. Postaram się je jak najszybciej ocenić.

Pozostałych poproszę, aby odesłali je do czwartku. Jest sporo osób, które wogóle nie przesłały mi żadnego zadania. Będę zmuszony wstawić w końcu oceny niedostateczne za brak zadań domowych.

Dziękuję bardzo również wszystkim, którzy zagrali w grę na Quizizz, za to również wstawiłem oceny w zależności od osiągniętego wyniku. Niestety nie wszyscy stosowali się do zasad o które prosiłem, jeśli chodzi o nazwę. Prosiłem, aby podawać imię, pierwszą literę nazwiska i klasę (8a lub 8b).

Jeśli ktoś się nie stosował do tych zaleceń, nie mogłem go ocenić.

W czwartek umieszczę na Quizizz test dla Was z działu Gute Reise. Test ten będzie oceniony, więc proszę się przygotować.

Dzisiaj zaczynamy ostatni rozdział w podręczniku. Dział Gesundheit, w któym to będziemy się zajmowali zdrowiem, będziemy nazywali części ciała, pytali i opowiadali o delegliwościach, lekach itp.

Na początek poproszę, abyście posłuchali dialogu na stronie 93 zad. 2 i odpowiedzieli na pytania.

Drugim zadaniem dla Was będzie zapoznanie się z częściami ciała pokazanymi w zad. 3a na tej samej stronie i nauczenie się ich wraz z rodzajnikami.

Data dodania: 2020-05-19 00:01:08
Data edycji: 2020-05-19 00:03:18