Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Godło

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Komarowie

"Magia w poezji ukryta - wiersze Joanny Kulmowej" - tak zatytuowany jest konkurs, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodych recytatorów, a odbywa się
w SP w Komarowie.

 

W tegorocznym recytatorskim spotkaniu wzięło udział sześć szkół z gminy Goleniów. Konkurs przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani dyrektor i nauczyciele z SP mają zawsze szeroko otwarte ramiona dla przybyłych gości. Tak właśnie się czuliśmy, jak mile widziani goście.

 

Naszą szkołę na wysokim poziomie reprezentowali: Lena Błonkiewicz-Gaweł z kl.  1 b, Aleksandra Sadurska z kl. 1 c, Filip Sawicki z kl. 4 b oraz Gaja Ledemann z kl. 7 c. Jury w składzie: Pani Anita Jurewicz - wiceburmistrz, Pan Maciej Ratajczyk - dyrektor GDK-u oraz Pan Jacek Gałkowski-były dyrektor Teatru Polskiego w Szczecinie przyznało nagrody.

 

Z wielką dumą informujemy, że Aleksandra Sadurska otrzymała II miejsce w kategorii klas I-III, natomiast Filip Sawicki otrzymał I miejsce w kategorii klas 4-8. Serdecznie gratulujemy Oli i Filipowi ogromnego sukcesu, a Lenie i Gai wspaniałego występu! Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek od organizatorów. Przed ogłoszeniem wyników jury udzieliło wielu cennych rad uczniom i nauczycielom.

 

Kolejnym sukcesem było I miejsce dla Łucji Hreczuch, uczennicy klasy 3 b, która wygrała w konkursie plastycznym „Wiersze pędzlem malowane- ilustracja twórczości Joanny Kulmowej”. Gratulujemy Łucji pięknego sukcesu!

 

Dziękujemy również Rodzicom naszych Recytatorów, którzy pomogli dotrzeć swoim dzieciom na konkurs oraz towarzyszyli im w tym ważnym dniu. Gratulujemy pociech!

 

 

Opiekun na konkursie - Alicja Jaskuła

Data dodania: 2022-04-27 10:40:24
Data edycji: 2022-05-10 10:41:25
Ilość wyświetleń: 217

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Podstrony

Zobacz podstrony klas i nauczycieli
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej