Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Godło

Pomagamy potrzebującym i pomagamy środowisku – „Podziękowania od Miłosza”

We wtorek (12.05.2021) odwiedziła naszą szkołę Pani Prezes Stowarzyszenia Dla Dzieci Niepełnosprawnych „Serduszko” – Dorota Banach, aby podziękować wszystkim uczniom, Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu za udział w szkolnej akcji zbiórki plastikowych nakrętek na rzecz podopiecznego – Miłosza. W akcji zbiórki nakrętek biorą udział uczniowie wszystkich klas wraz z wychowawcami, którym serdecznie dziękują koordynatorzy akcji – SK LOP.

 

Przypominamy, że zbiórka nakrętek w naszej szkole trwa od około 10 lat, a w ciągu tego czasu udało się pomóc kilku potrzebującym dzieciom, jak również wielu bezdomnym zwierzętom. Współpracowaliśmy z wieloma instytucjami oraz indywidualnymi odbiorcami. Nieoceniony okazał się nasz Pan konserwator, który od początku wspiera wszystkie nasze działania i pomaga nam w sprawach organizacyjnych (w zbiórce, w transporcie).

 

Akcja nadal trwa. Nakrętki można wkładać do kartonów umieszczonych na korytarzach szkolnych, w sąsiedztwie pojemników do segregacji odpadów. Zachęcamy wszystkich do udziału w działaniach na rzecz potrzebujących, jak i naszego środowiska.

Data dodania: 2021-05-12 19:40:20
Data edycji: 2021-05-16 19:42:22
Ilość wyświetleń: 188

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Podstrony

Zobacz podstrony klas i nauczycieli
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej