Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Godło

Świąteczny Łańcuch Przyjaźni

Szkolne Koło Wolontariatu dziękuje wszystkim chętnym uczniom i nauczycielom za udział w zabawie „Świąteczny Łańcuch Przyjaźni”.

 

W naszej zabawie wzięło udział 9 klas szkoły podstawowej i dwie zerówki. Liderem w klejeniu łańcucha okazała się klasa 2a, która pod czujnym okiem pani Emilii Kleban, wykonała aż 34 metry pięknej ozdoby. Kolejną grupą uczniów, która nie szczędziła pracy, okazała się klasa 4b z wychowawcą Magdaleną Kolb, wykonali 21 metrów kolorowego łańcucha.

 

W tym samym gronie znalazła się też klasa 0a paniami: z Agnieszką Oleszek i Joanna Maciejewską, w której dzieci swoimi małymi rączkami wykonały aż 12 metrów świątecznej ozdoby.

 

 Pięknie dziękuję wszystkim pracowitym i lubiącym zabawę uczniom z klas: 1c, 1a, 2a, 2b, 3a, 4b, 7a, 7c,  8a oraz najmłodszym milusińskim z klas 0Ai 0B, którzy wykonali super pracę.

 

Dzięki Waszemu zaangażowaniu mogliśmy wspólnie się pobawić i mile spędzić ten przedświąteczny czas w szkole. Łańcuchy już zdobią nasze szkolne korytarze oraz choinki, za które dziękujemy pani dyrektor Karolinie Balcerzak.

 

Koordynator SKW

Gutman

Data dodania: 2021-12-12 19:37:37
Data edycji: 2021-12-14 19:40:50
Ilość wyświetleń: 279

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Podstrony

Zobacz podstrony klas i nauczycieli
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej