Reset
Reset
Godło

VIII runda 14 Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację

W niedzielę 22 grudnia rozegrana została finałowa VIII runda 14 cyklu Pucharu Starego Remola w Marszach na Orientację, organizowanego jak zawsze przez Klub Orientacji Sportowej BnO Szczecin. Na trasie, znajdującej się w okolicach Jeziora Szmaragdowego, były: słynna grota oraz pozostałości po kopalni kredy. Teren pagórkowaty o tej porze roku okazał się trudny do pokonania. Było bardzo ślisko. Większość uczestników po powrocie do domu czekało porządne pranie.

W kategorii TD – najmłodszych miejsce 1 zdobyli: Wojtek Rusinek (7a) startujący z Kajetanem Kociubą, którzy zostali także zwycięzcami całego cyklu.

W kategorii TM miejsce 1 zdobyły nasze tegoroczne absolwentki: Anna Malinowska i Ewelina Makowska.

Data dodania: 2019-12-22 16:24:41
Data edycji: 2020-01-11 16:25:10