Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Godło

Wybory w Szkolnym Kole LOP

Wybory w Szkolnym Kole LOP

W piątek (09.09.2022 r.) odbyło się pierwsze w bieżącym roku szkolnym spotkanie członków Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody. Uczniowie zapoznali się z zasadami pracy w kole, a także dokonali wyboru nowego zarządu koła.

 

Miło nam poinformować, że prezesem koła została uczennica klasy 8c-Martyna Klimkow, natomiast wiceprezesem - uczennica klasy 7b-Amelia Białas. Obie uczennice brały udział w przedsięwzięciach koła przez wiele lat. Promowały szkołę na zewnątrz, m.in. podczas imprez plenerowych w Nadleśnictwie Kliniska – z okazji „Dni Lasu”, podczas „Wielkiego Grzybobrania”, a także podczas wycieczek terenowych  („Europejskie  Dni Ptaków”,  „Zimowe Ptakoliczenie”). Brały udział w konkursach organizowanych m.in. przez Zarząd Okręgu LOP w Szczecinie, Ośrodek Edukacji Przyrodniczo – Leśnej i in. W szkole prowadziły zajęcia dla młodszych kolegów i koleżanek (np. z okazji „Święta Polskiej Niezapominajki”).

 

 Przed nami wybór działań na bieżący rok szkolny i spisanie planu pracy koła. Głównym celem pracy SK LOP jest rozbudzenie ciekawości ekologicznej wsród uczniów, którzy podejmują działania na rzecz jej ochrony w najbliższym otoczeniu; rozwijanie zainteresowań przyrodniczych oraz kształtowanie właściwej postawy - ucznia odpowiedzialnego za swoje działania.

Data dodania: 2022-09-16 20:43:55
Data edycji: 2022-09-19 20:44:12
Ilość wyświetleń: 151

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Podstrony

Zobacz podstrony klas i nauczycieli
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej